400-600 TL arası 60 FPS 1080p webcam öönerisi

Lutryel

Hectopat
Yer
Giresun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : Amd athlon II X2 260 - RAM : 4 GB 1333 MHz DDR3 - SSD : İntensso 120 gb ssd - Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GT 730 - İşletim Sistemi : Windows 10 Pro 23H2 - Telefon : Samsung Galaxy A34 5G - Kulaklık : Rampage K3 Klavye : Redragon Dark Avanger K568R Mouse : Xaser Monitör : Hp Pavilion v1907w
720p de olsa sorun degil ama 1080p iyi olur bulabildigimiz en ucuzu olsun kriterlerim bunlar YouTube ve Twitch icin almayi dusunuyorum.

Hocam sen o bütçelere birer 0 daha ekle o zaman konuşalım derim istediğin özellikler için.
Ciddi olmak gerekirse +2000TL civarını gözden çıkartman gerek en az.

720p de olsa sorun degil ama 1080p iyi olur bulabildigimiz en ucuzu olsun kriterlerim bunlar YouTube ve Twitch icin almayi dusunuyorum.

Hocam kamera için 60FPS gereksiz bence. Porçay falan 720p 30 FPS kamera kullanıyor. Yani 1080p 30 FPS kamera alabilirsiniz aşağıda küçük bir şekilde gözükücekse 720p 30FPS de alabilirsiniz.

Hocam sen o bütçelere birer 0 daha ekle o zaman konuşalım derim istediğin özellikler için.
Ciddi olmak gerekirse +2000TL civarını gözden çıkartman gerek en az.

Çok yardimci oldunuz, maddi destegide saglarsan dusunuruz.

Piyasayı araştırmadan saçma bir bütçeyle öneri istemişsin ne bekliyordun :D
5bin TL telefon önerisi isteyip iPhone 11 falan bekleyenlerden bir farkın yok oradan tahminet durumu.

Ben de biliyorum pahalı olduğunu ama piyasada kalitesiz olsa da 400-500 TL'ye var ve ben bu ucuz segmentin iyisini seçmeye çalışıyorum sizden de bunu bekliyorum bütçe arttıramadığım ve param olmadığı için çünkü öğrenciyim harçlığımla alıyorum sizden de bu fiyatta bir şey önermenizi istedim. Bütçe arttır dediğin zaman yardımcı olmuyorsun arttıramıyorum biliyorsan yaz bilmiyorsan yazma 5K ya iPhone 11 bekleme demişsin kaliteli bir şey beklemiyorum beni idare etsin yeter.

Yanlış anlama ama ben senin baban mıyım kaprisini çekip öğrenci olduğunu bildiğimden bütçe arttıramadığını tahmin edeceğim lütfen bundan sonra düzgünce kendini açıklayarak konu aç yoksa daha çok gerilirsin böyle :D

Ben de biliyorum pahalı olduğunu ama piyasada kalitesiz olsa da 400-500 TL'ye var ve ben bu ucuz segmentin iyisini seçmeye çalışıyorum sizden de bunu bekliyorum bütçe arttıramadığım ve param olmadığı için çünkü öğrenciyim harçlığımla alıyorum sizden de bu fiyatta bir şey önermenizi istedim. Bütçe arttır dediğin zaman yardımcı olmuyorsun arttıramıyorum biliyorsan yaz bilmiyorsan yazma 5K ya iPhone 11 bekleme demişsin kaliteli bir şey beklemiyorum beni idare etsin yeter.
Yanlış anlama ama ben senin baban mıyım kaprisini çekip öğrenci olduğunu bildiğimden bütçe arttıramadığını tahmin edeceğim lütfen bundan sonra düzgünce kendini açıklayarak konu aç yoksa daha çok gerilirsin böyle :D
Beyler bura kavga yeri değil.

Bura kavga yeri değil.

Katılıyorum.
Hocam arkadaş şakadan anlamayıp agresif bir moda girdi halbuki piyasayı bilmediği aşikar olduğundan bunun olabileceğini tahmin edip altında düzgün cevabı da vermiştim ama onu bile anlayamamış kimi de böyle oluyor yüz yüze değilizki şekli şemalinden tahmin edelim 😅

Geri
Yukarı