400-600 TL Bluetooth kulaklık önerisi

EsadO

Hectopat
Merhaba. Şu anki fiyatı 400-600 TL arası olan bir Bluetooth kulaklık almak istiyorum. Kablolu kullanmak zor iş. Şarjı değil de, özellikle ses kalitesine bakarım. Benim bildiğim genelde 20 saat kadar dayanıyor şarjları ama ses kalitesi benim için en önemli kriter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba benim kulaklık 140 TL ama ben ses kalitesini çok beğeniyorum istersen bak aktif gürültü engelleme özelliği ile ses duymuyorsun 6-8 saat arası gidiyor ve 15-20 dakikada Full dolu şarj oluyor

Merhaba benim kulaklık 140 TL ama ben ses kalitesini çok beğeniyorum istersen bak aktif gürültü engelleme özelliği ile ses duymuyorsun 6-8 saat arası gidiyor ve 15-20 dakikada Full dolu şarj oluyor

Hepsini değerlendireceğim, teşekkür ederim.

Ben dışarıda ve evde çok fazla müzik dinlerim genelde hiphop ve basslı müzikler dinlemeyi severim bassı ve kickleri iyi hissetmek önceliğim oyun vs oynamayacağım tamamen müzik odaklı.
QCY T18 ya da SoundLiberty 53 Pro uygun olur sizin için. 53 Pro'nun su geçirmez sertifikası ve daha iyi mikrofonu var. Ses olarak T18 ile nerdeyse aynı ama QCY azıcık daha iyi. İki modelde iyidir. Ha bas olarak 53 Pro daha iyi tabi.

QCY T18 ya da SoundLiberty 53 Pro uygun olur sizin için. 53 Pro'nun su geçirmez sertifikası ve daha iyi mikrofonu var. Ses olarak T18 ile nerdeyse aynı ama QCY azıcık daha iyi. İki modelde iyidir. Ha bas olarak 53 Pro daha iyi tabi.
Ht05 modeli nasıldır hocam

Geri
Yukarı