400-600 TL kulaklık önerisi

Antaeus

Hectopat
Daha fazla  
400 ila 600 TL arası oyuncu kulaklığı arıyorum. Ses kartım kötü olduğu için ses kartlı olsa iyi olur, önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
https://www.hepsiburada.com/corsair...h-sari-kulaklik-ca-9011173-eu-pm-HB00000B06ZK ancak bu olur farklı renklerini de gördüm yeşil vs. diğer türlü fiyatlar daha da fazlaya çıkıyor. Diğer MSI modelinin, kulak ağrıtacağını düşünüyorum onu o yüzden atmadım 550TL'di. Ses kartlı sadece bu var. ya da ben bulamadım...

G432 düşünüyorum bütçemi çok aşmadan hem ses kartı var hem oyun performansı kötü değil sizce nasıl bir kulaklık?

G432 düşünüyorum bütçemi çok aşmadan hem ses kartı var hem oyun performansı kötü değil sizce nasıl bir kulaklık?
Kötü değil çok kullananlar var gayette memnunlar yıllarca kullandılar öneririm. Hatta arkadaşımda var PUBG vs oynarken takıyor iyi kulaklık sesde iyi kasılıyor FPS oyunlarında. Tavsiye ederim , üzmez. Ama kullanışından mı bilmem takarken plastiğini kırmış bir süre(2 3 yıl) sonra, takarken. O da onun sorunu sanırım :D . Siz alırsanız dikkat edin.

Kötü değil çok kullananlar var gayette memnunlar yıllarca kullandılar öneririm. Hatta arkadaşımda var PUBG vs oynarken takıyor iyi kulaklık sesde iyi kasılıyor FPS oyunlarında. Tavsiye ederim, üzmez.

Hmm teşekkürler İncehesap Gaming gecesini bekleyeceğim güzel bir kulaklık indirime girmezse ya G432 ya da Stinger alacağım sanırım tabii Gaming gecesinde Void Elite veya HS60 Pro kulaklığının indirime girme ihtimali var önceki dönemlerde girmiş ikisi de o yüzden heyecanla bekleyeceğim sanırım.

Hmm teşekkürler İncehesap Gaming gecesini bekleyeceğim güzel bir kulaklık indirime girmezse ya G432 ya da Stinger alacağım sanırım tabii Gaming gecesinde Void Elite veya HS60 Pro kulaklığının indirime girme ihtimali var önceki dönemlerde girmiş ikisi de o yüzden heyecanla bekleyeceğim sanırım.
Void Elite i pek tavsiye etmiyorlar dip ses sorunundan vs yazılımından kaynaklandığını söylüyorlar hatta düzelmesi için programı siliyorlar. Alacaksanız HS60 Pro ya bakın derim en sorunsuzu o. Ama gönlüm attığım RAZER modelinde çünkü yeni çıkmıştı piyasaya. Her zaman yeni teknolojiyi severim $_$. Ama Void Elitetede çok kullanan var bazılarıda çok memnun oda olabilir siz genede iyi araştırın.

Void Elite'i pek tavsiye etmiyorlar dip ses sorunundan vs yazılımından kaynaklandığını söylüyorlar hatta düzelmesi için programı siliyorlar. Alacaksanız HS60 Pro'ya bakın derim en sorunsuzu o. Ama gönlüm attığım Razer modelinde çünkü yeni çıkmıştı piyasaya. Her zaman yeni teknolojiyi severim $_$

Razer blackshark modelini biliyorum çok da severim kendilerini gerek ses özellikleri gerekse mikrofonu olarak kendi fiyat aralığında HS60 Pro hariç rakibi yok denebilir ben de çok isterim Razer kulaklığı almak fakat ses kartım önümde devasa bir duvar gibi duruyor.

Razer blackshark modelini biliyorum çok da severim kendilerini gerek ses özellikleri gerekse mikrofonu olarak kendi fiyat aralığında HS60 Pro hariç rakibi yok denebilir ben de çok isterim Razer kulaklığı almak fakat ses kartım önümde devasa bir duvar gibi duruyor.
Attığım forumdan bakabilirsiniz Void Elite nin yorumlarına. Corsair Void Elite alınır mı? ..
Umarım en güzeline sahip olursunuz.İyi forumlar!

Yeni konular

Geri
Yukarı