400-600 TL kulaklık önerisi

Hicctooth

Decapat
Selamlar yakın zamanda bilgisayar satın alacağım ve yanında ekipman da alacağım. Fakat bütçeme uygun güzel bir kulaklık bulamadım ( istediklerime uygun ). Benim için mikrofon kalitesi önemli ayrıca 7.1 olması ve sesi iyi vermesi. Mümkünse Rampage gibi markaları önermeyin.

Anker Soundcore Strike 3 7.1 Surround Usb Oyuncu Kulaklığı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Şuan bu kulaklığı görünce çok şaşırdım. Normal fiyatı 440 TL'den almıştım. Baya bir indirime girmiş. Gidip internet kafe kulaklığı almayayım, garantisi vs düzgün olsun derseniz bu kulaklığı alın derim.
Ben kullandım hiç begenmedim. Kocaman, kafamda hayvan gibi duruyor. Kablo tek yerden degil 2 yerden geliyor ve kolye takar gibi geçirmem gerekiyor kulaklığı. Garip bir şekilde yarım saniye ses gecikmesi vardı ama bana denk geldi herhalde. Soğutma jeli var, güzel. 52 mm sürücü. Bu arada iki kablo birden geliyor ve o kabloların boyu biri kısa biri uzun, yani ikisini birleştiren bir kablo var o kabloda biri uzun biri kısa oldugu icin yamuk duruyor anlatabilmisimdir umarım :D

Ben kullandım hiç begenmedim. Kocaman, kafamda hayvan gibi duruyor. Kablo tek yerden degil 2 yerden geliyor ve kolye takar gibi geçirmem gerekiyor kulaklığı. Garip bir şekilde yarım saniye ses gecikmesi vardı ama bana denk geldi herhalde. Soğutma jeli var, güzel. 52 mm sürücü. Bu arada iki kablo birden geliyor ve o kabloların boyu biri kısa biri uzun, yani ikisini birleştiren bir kablo var o kabloda biri uzun biri kısa oldugu icin yamuk duruyor anlatabilmisimdir umarım :D
Öyle tabi ama bu fiyata 7.1 kulaklık biraz zor. Bu kulaklık fiyatına göre çok iyi. O sebepten önerdim.

Sistemi daha satın almadım fakat b450m S2h olacak gibi duruyor değişkenlik gösterebilir
İtopya harici hepsi iade alıyor. Ben olsam shadow wireless'ı alırdım. Bir iade bekliyorum, bitince tronsmart shadow alacagım hemen.
Kraken TE de uçuk bir indirimde, alınabilir ama iade almadıkları icin bulasmazdım pek.

İtopya harici hepsi iade alıyor. Ben olsam shadow wireless'ı alırdım. Bir iade bekliyorum, bitince tronsmart shadow alacagım hemen.
Kraken TE de uçuk bir indirimde, alınabilir ama iade almadıkları icin bulasmazdım pek.
Teşekkür ederim indirimle Asus tuf h3 tercih ettim

Yeni konular

Geri
Yukarı