400 600 TL kulaklık önerisi

Eki Görüntüle 499408
Çok üzücü 2 hafta önce 199 TL şu an ise 400e zor buluyoruz. Öneriniz için teşekkürler incelemesine bakıp geri dönüş yapacağım.
Dostum Anker soundcore life q20 nasıldır sizce ANC benim için önemli bir özellik.
Aktif gürültü engelleme dışında pek bir fark göremedim. Fakat bu özelliğin dışarda kullanım için iyi bir şey olduğunu düşünmüyorum çünkü kulaklık yüzünden duymayıp kaza geçirebilirsin.

Aktif gürültü engelleme dışında pek bir fark göremedim. Fakat bu özelliğin dışarda kullanım için iyi bir şey olduğunu düşünmüyorum çünkü kulaklık yüzünden duymayıp kaza geçirebilirsin.
Yatılı okuyorum ve ara sıra çok gürültü olabiliyor o yüzden odaklanma için önemli benim için.
Bir sorum daha olacak yurtdışından getirme imkanım olduğu için fiyatlara fazla takılmadan bakınıyorum. Beats solo pro'yu gördüm. Studio 3 mü yoksa solo pro mu sizce?

Yatılı okuyorum ve ara sıra çok gürültü olabiliyor o yüzden odaklanma için önemli benim için.
Bir sorum daha olacak yurtdışından getirme imkanım olduğu için fiyatlara fazla takılmadan bakınıyorum. Beats solo pro'yu gördüm. Studio 3 mü yoksa solo pro mu sizce?
İkisinden birini seçmek zorunda kalsaydım Kesinlikle Beats Studio 3'ü tercih ederdim. Hem özellik olarak hem fiyat olarak daha iyi bir ürün.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı