400-600 TL Monitör Önerisi

Öncelikle hangi çözünürlükte monitör istiyorsunuz ? Kaç hz olmasını tercih edersiniz ? Kaç inc olursa sizin için uygun olur ? Bu gibi detayları lütfen belirtin.

Elimde Bu monitörden var ve Ocak 18'e kadar garantisi devam etmekte. 8 ay falan kullandım bir kenarda duruyor şu an. Uygun fiyata verebilirim eğer düşünürseniz.

Fps türü oyun oynuyorum genelde ama cidden bilmiyorum genel olarak senin önerin var mi?
Sisteminiz hakkında bilgi verir misiniz ? İşlemciniz, ekran kartınız nedir ? Bu bilgileri bilmeden size monitör önermek saçma olur. Eğer işlemciniz ekran kartınızı yeteri kadar besleyebilecek bir güçteyse ona göre çözünürlükte bir monitör almak daha sağlıklı olacaktır.

Sisteminiz hakkında bilgi verir misiniz ? İşlemciniz, ekran kartınız nedir ? Bu bilgileri bilmeden size monitör önermek saçma olur. Eğer işlemciniz ekran kartınızı yeteri kadar besleyebilecek bir güçteyse ona göre çözünürlükte bir monitör almak daha sağlıklı olacaktır.
[/QUOTE. i 5 islemci sistemi ,4 gbGtx 750 ti ,8 gb ram ve yanılmıyorsam 550 woltluk bir kasa olması lazim

Aynı önerilere ben de açığım ama ben bilgisayar/laptop için değil PS4 için öneri arıyorum.
400-600 TL bütçelerine uygun iyi bir öneriniz olur mu acaba? Tek aradığım şey HDMI girişi olması ve PS4'le sorunsuz çalışması.

Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı