400-700 TL Türkçe Q Mekanik Klavye Önerisi

On gündür beni meşgul eden sebepler sonucu az önce klavye siparişi verdim.
Aldığım klavye;
Cooler Master MasterKeys Lite RGB LED Mekanik Hisli TR Gaming Klavye | ITOPYA

Corsair Gaming K70 RGB RapidFire Cherry MX Speed almaktan vazgeçtim şuan için.
Cooler Master MasterKeys Lite RGB beni pişman etmeyecektir diye düşünüyorum.

Almak isteyenler olursa eğer verdiğim link üzerinden alabilirler. Şuan en ucuz satan tek yer.

Cooler Master MasterKeys Lite RGB modelini almakta etken olan sebepler;
Mekanik klavye olmasa da 26 tuşa kadar anti ghost desteği bulunması.
RGB yapısının neredeyse herkes tarafından beğenilmesi.
Türkçe Q yapısını taşıması.
Tuşların yapısının bu fiyata yakın ürünlere göre daha kaliteli olması.
Mekanik hisli klavyeler arasında mantığa yatan alınabilir fiyatta olması.

Ürünü aldıktan sonra fotoğraf atarım konu üzerine. İnceleme konusu oluşturmayı düşünmüyorum ürünü teslim aldıktan sonra. Technopat üzerinde ve youtube üzerinde gereken güzel inceleme bulunmakta.

On gündür beni meşgul eden sebepler sonucu az önce klavye siparişi verdim.
Aldığım klavye;
Cooler Master MasterKeys Lite RGB LED Mekanik Hisli TR Gaming Klavye | ITOPYA

Corsair Gaming K70 RGB RapidFire Cherry MX Speed almaktan vazgeçtim şuan için.
Cooler Master MasterKeys Lite RGB beni pişman etmeyecektir diye düşünüyorum.

Almak isteyenler olursa eğer verdiğim link üzerinden alabilirler. Şuan en ucuz satan tek yer.

Cooler Master MasterKeys Lite RGB modelini almakta etken olan sebepler;
Mekanik klavye olmasa da 26 tuşa kadar anti ghost desteği bulunması.
RGB yapısının neredeyse herkes tarafından beğenilmesi.
Türkçe Q yapısını taşıması.
Tuşların yapısının bu fiyata yakın ürünlere göre daha kaliteli olması.
Mekanik hisli klavyeler arasında mantığa yatan alınabilir fiyatta olması.

Ürünü aldıktan sonra fotoğraf atarım konu üzerine. İnceleme konusu oluşturmayı düşünmüyorum ürünü teslim aldıktan sonra. Technopat üzerinde ve youtube üzerinde gereken güzel inceleme bulunmakta.
Hayırlı olsun. En üst düzey düşünürken mekanik hisli almışsın, MasterKeys Lite forumda kullananların memnun oldukları güzel bir klavye. Verdiğin bağlantıda şu an stok kalmamış.

Onur Sever;
Klavye için ayırdığım parayı bazı sebeplerden kaynaklı harcamak zorunda kaldım.
Monitör alacağım için Cooler Master MasterKeys Lite RGB alarak 500 - 550 TL monitör bütçem de kalmış oldu. Sonuçta monitör bileşenlerden sonra etkileyen en önemli şey.

Benim siparişi verdikten sonra stok olduğu görülüyordu. Sistemlerinde kayıtlı olan stok bitmiş olabilir. Yeni stok gelecektir hafta içi bence en çok satan klavyeler arasında olduğundan.
İtopya üzerinden ürünü takip etmek lazım bu ürünü en düşük fiyata satan yer olduğu için.
Klavye geldi arkadaşlar. Klavyenin kutusunu açınca ilk gördüğüm bazı tuşların yerinden çıkmış olduğu.
Cihazı kutudan çıkardım ve masanın üzerinde zarar vermeden takdım. Sorunsuz çalışıyor. RGB geçişleri güzel.
Ürünün ayakları açık ve kapalı olarak çok kullanışlı. Oyun oynarken ayakları açmakta fayda var. Oluşan eğim sayesinde parmaklarınız daha rahat geçiyor tuşlara. Yazı yazarken ayakları kapalı olarak daha rahat oluyor.
Çoğu kişi bilek desteği yok diye puan kırıyor ama bilek desteksiz kullanımı rahat.
Bu ürün bence 10/9 puanı hakkediyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı