400 lira mouse pad önerisi

Aqua Control 2'ler stokta değil şu anda. Klasse'yi 1 yıldır kullanıyorum, dikişleri hala sağlam ve ilk günkü gibi kayıyor hala. SteelSeries'in yanları açılıyor bir süre sonra.
3 yıl kullandım açılmadı :=)
Stokta, nasıl değil?
Adrese göre gönderim değişiyor Amazon'da, o yüzden gözükmüyordur arkadaşta. Bende de gözükmüyor.

SteelSeries ürünlerini tercih ediyorum açık açık söyleyeyim. Çok ekipman kullandım ama mouse ve mouse pad konusunda cidden SteelSeries çok iyi. Eğer bütçeni bu civarlarda tutmaya devam edeceksen SteelSeries en iyisidir. Ben de zaten aynı ürünü kullanıyorum halihazırda.

Hocam SteelSeries farelerinı övmeyin burada ne olur 2 tane mouseunu kullandım ikisinde de kronik tekerlek arızası çıktı.

Stokta hocam, şu an aqua control alasım var. Yarın alacağım biraz daha bakayım.
Bende gözükmüyor şu anda. X-raypad de Klasse de kaliteli markadır sizi üzmez.

Posta kodun gözüküyor. Mesela şuan Balçova İnciraltın'da yaşadığını öğrendik. Fotoğrafı kaldırmalısın.
Gözümden kaçmış sağolun :D
Posta kodu çok da önemli değil ama sanki.

Hocam SteelSeries farelerinı övmeyin burada ne olur 2 tane mouseunu kullandım ikisinde de kronik tekerlek arızası çıktı.
hangi modellerini kullandın? 4 yıl kullandım rival 300s'i sadece kablosu deforme oldu hala da sağlam çalışıyor. Arkadaşımda sensei ten var. Şu an "prime" aldım, steelseries'in en ucuz faresini, bir sıkıntı yaşatmıyor bana ve gayet güzel.

hangi modellerini kullandın? 4 yıl kullandım rival 300s'i sadece kablosu deforme oldu hala da sağlam çalışıyor. Arkadaşımda sensei ten var. Şu an "prime" aldım, steelseries'in en ucuz faresini, bir sıkıntı yaşatmıyor bana ve gayet güzel.
Sensei 310 ve Rival 110.

Geri
Yukarı