400 TL mouse pad önerisi

Bütçe
400
400 TL bütçem var sağlam rahat kayabilen mouse pad arıyorum. Laptopum var büyük de olur sadece mouse için olan küçükler de olur.

Kendim kullanıyorum memnunum.

Klasse Longteng ve QcK+ deniyorum 2 gündür ve Klasse önermem bu bütçede. QcK+ daha iyi bir tercih.

QcK+ daha narin gözüküyor Klasseye göre çünkü QcK+'da dikiş yok ve heavy gibi kalın değil. Ama yüzey konusunda ve his konusunda QcK+ daha iyi hissettirdi bana.

Son düzenleme:
Klasse Longteng ve QcK+ deniyorum 2 gündür ve Klasse önermem bu bütçede. QcK+ daha iyi bir tercih.

QcK+ daha narin gözüküyor Klasseye göre çünkü QcK+'da dikiş yok ve heavy gibi kalın değil. Ama yüzey konusunda ve his konusunda QcK+ daha iyi hissettirdi bana.
Bendede ss heavy, edge ve Klasse Longteng tiger var bence tiger daha rahat iyi hissettiriyor

Bendede ss heavy, edge ve Klasse Longteng tiger var bence tiger daha rahat iyi hissettiriyor
Bilemiyorum ya bende de tam tersi oldu. Biraz da kullanıcıya bağlı aslında. Mesela Klasseyi kullanırken pürüzlü geliyordu. QcK+'da ise tam tersi daha rahattı. Klasse daha sağlam gibi gözüküyor ama bazı kişiler 3-5 ay sonra yüzeyinde sorun olacağını söylüyor. Ha ama şu var 450TL etmez şuan da Klasse. Sanırsam hem fikiriz bu konuda.

Yeni konular

Geri
Yukarı