400₺ RGB Klavye önerisi

Tamam. Hayırlı olsun. Uzun ömürlü bir klavye şu an onunla yazıyorum inanın pişman olmazsınız. Bu ara da attığım inceleme konusunu okudunuz mu?
Evet okudum, tek korkum G105'n sertliğine alıştıktan sonra Hyper klavyenin pamuk gibi yüzeyinin bana fazla hafif gelmesidir. Umarım kısa sürede alışırım. Aldığım gibi fotoğrafını paylaşacağım.

Logitech G105 kullanıyorum. Bazı tuşları artık çalışmadığı için yeni bir klavye arıyorum. Razer DeathAdder V2 Mini ile birlikte güzel gidecek en fazla 400 Türk lirası değerinde bir klavye önerir misiniz? RGB olması güzel olabilir.

Uzak durduğum markalar.
  • Everest
  • Rampage
  • Trust
  • Casper
  • Logitech (Emin Değilim ama mouse konusunda lanetler ediyorum)

Logitech'ten korkmayın sadece G213 ve G300s de sorunlar çıkabiliyor bende çıkmadı ama G213 kullanıyorum diğer ürünlerinde Logitech çok başarılıdır G513 klavyesi çok iyi mesela hoparlörler olsun kulaklık olsun mouseler olsun iyi bir marka fanboyu değilim yanlış anlamayın.
Logitech zaten benim için dünyanın en kalitesiz markası, bu fikrim anlık değişir gibi oldu ve sonradan fark ettim ki ben bu ürünlerden en az beş tane aldım ve hepsi çöpte. ^^

Hocam Logitech'in sadece 2 ürünü kötü neden öyle dediniz? Ben X230 G213 G332 G102 C922 kullanıyorum X230 15 yıllık bir ürün hala bir şey olmadı maşallah :D ürünü kötüleyin ama markayı kötülemeyin.

Ya, Logitech klavye kullanıyorum mesela, cidden aşırı memnunum. Yalnızca tuşlar çalışmayınca sinir oluyorum. Markayı kötülemek değil ama bir insan 5 tane g300s çöpe atarsa inanın ön yargılı bir yaklaşım içine girer.

Ya, Logitech klavye kullanıyorum mesela, cidden aşırı memnunum. Yalnızca tuşlar çalışmayınca sinir oluyorum. Markayı kötülemek değil ama bir insan 5 tane G300s çöpe atarsa inanın ön yargılı bir yaklaşım içine girer.

G300s kötü ürünlerinden birisi G102 alabilirsiniz mesela G300s Logitech'in sorunlu bir modeli.

Geri
Yukarı