₺400 sade kasa önerisi

Merhaba, önereceğiniz kasaların önü açık sanırım mesh deniliyor. O şekilde olursa sevinirim. RGB çok fazla sevmiyorum, sade karartılmış cam olması daha iyi olur. Son olarak egzoz fan ışıklandırması sevmiyorum. Eğer kapatılabiliyorsa önerin lütfen. Mini-ITX de önerebilirsiniz.

Hocam benim kullandığım kasa gibi ARGB olan kasaları öneririm yani kumandalı ya da kontrolcülü ne derlerse artık istediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz ışıkları. Fan hızlarını renklerini efeklerini vesayire. Mesh yapıda anca öyle bulabilirsiniz sanırım.

Önerdiğin kasa mesh değil ve Gametech az kaliteli markalardan ürün önerin.

Evet.

Önü mesh değil kaliteli bir temperli cam yok boş öneri ve markası çok garip ve giriş çıkışları çok az.

Hocam önerinizi yapın gidin başkalarının önerilerine laf atmayın sizene başkasından adam içlerinden bakıp karar verecek.

Egzoz fan ışıklandırması kapanıyor mu?

Ya darkflash pollux mesh kasayı ya da Zalman N5 mf kasayı alın lütfen diğer önerilere kulak asmayın PC hakkında bilgisi olmayan insanların burada ürün önermesi trajikomik.
Hocam önerinizi yapın gidin başkalarının önerilerine laf atmayın sizene başkasından adam içlerinden bakıp karar verecek.
Konu sahibinin öyle boş kasalar almasını istemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı