400 TL Mekanik Klavye Önerisi

Bütçe
400

Zhao Rodhe

Hectopat
Yer
ankara
Daha fazla  
Merhaba öncelikle ucuza mekanik klavye arıyordum. Bu forumda da çok araştırdım. Önerilen ürünlerin hiçbiri stokta kalmamış. Acaba stokta olan ve ucuz olan bildiğiniz mekanik klavye var ise önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Hocam 150 daha verip böyle sağlam bir şey alabilir bence pişman olmaz.

1674312576456.png

Hocam 300 TL fazladan verecek.

Hocam maalesef bu bütçeye böyle bulabiliyorum yd isterseniz buyurun en iyisi bu Amazon.com.tr

Teşekkür ederim düşüneceğim

Hocam maalesef bu bütçeye böyle bulabiliyorum yd isterseniz buyurun en iyisi bu https://www.amazon.com.tr/dp/B096NJ...e=380333&creativeASIN=B096NJ2KK6&linkCode=asn

Yukarıda attığınız Gamenote klavyeyi beğendim Acaba kullandığınız klavyenin sesi nasıl çok çıkıyor mu? Rahatsız ediyor mu video çekerken arkadan daktilo gibi ses çıkmasını istemem

Teşekkür ederim düşüneceğim.

Yukarıda attığınız Gamenote klavyeyi beğendim acaba kullandığınız klavyenin sesi nasıl çok çıkıyor mu? Rahatsız ediyor mu video çekerken arkadan daktilo gibi ses çıkmasını istemem.

Kulaklık takınca ben duymuyorum şahsen
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kulaklık takınca ben duymuyorum şahsen
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam 300 derken yani gözlerinizdemi sorun var yoksa benmi göremiyorum.

300 TL derken yani sağlam klavye hocam bunu alın gidip Gamenote falan almayın.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (173).png
    Ekran Görüntüsü (173).png
    417,8 KB · Görüntüleme: 37

Geri
Yukarı