400 TL civarı klavye önerisi

Ben o bütçede olan G213 Prodigy kullanıyorum mekanik değil membran bir klavye, yazılımı çok iyi, kullanımı rahat, kalitesiz mekanik yerine kaliteli membran klavye tercih ettim pişman değilim.

Peki size bir sorum olacak 1 yıldır Gamepower Ogre'nin mavi Switch versiyonunu kullanıyorum eğer bozulursa dediğiniz model G213 ya da Gamepower Katana'ya geçmeyi düşünüyorum, mekanikden membrana geçersem sorun olur mu alışmam uzun sürermi.

Peki size bir sorum olacak 1 yıldır Gamepower Ogre'nin mavi Switch versiyonunu kullanıyorum eğer bozulursa dediğiniz model G213 ya da Gamepower Katana'ya geçmeyi düşünüyorum, mekanikden membrana geçersem sorun olur mu alışmam uzun sürermi.
Sürmez sürer bu sana bağlı ama kalite farkını anlarsınız Logitech kullanmak bir başka oluyor.

1 Senedir gamepower ogre kullanıyorum , bozulunca gamepower katana alıcağım. İkisinide tavsiye ederim
Uzun süreli kullanmayı düşündüğüm için kaliteli bir ürün arıyorum, bilindik, güvenilir markalardan almanın daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum, yine de teşekkür ederim.
Eğer cidden güzel bir klavye varsa tavsiye ettiğiniz, 600 TL'ye kadar bütçemi aşabilirim.
Nasıl tavsiye edilmemiş Monster K3 Pro Red ve mekanik daha ne olsun. Kullanıyorum memnunum. Tam da bütçene göre.
Hiçbir yer bulamadım satan, stokları bitmiş sanırım.

Gamepower Ogre almayın. Kronik sorunlu bir çöp. Aynı şekilde G213 çöpünü de almayın, o da kronik sorunlu.
Alın geçin;

Uzun süreli kullanmayı düşündüğüm için kaliteli bir ürün arıyorum, bilindik, güvenilir markalardan almanın daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum, yine de teşekkür ederim.
Eğer cidden güzel bir klavye varsa tavsiye ettiğiniz, 600 TL'ye kadar bütçemi aşabilirim.

Hiçbir yer bulamadım satan, stokları bitmiş sanırım.

Geri
Yukarı