400 TL DDR3 RAM Önerisi

dexa

Hectopat
2x4 8 gb bi ram kullanıyorum aynısından almak istiyorum. Yine 2x4 mü yada tek 8 alsam bir fark görürmüyüm hangisini almalıyım.

Dosya Ekleri

• sds.jpg
    sds.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 26
Anakartta 4 ram slotu varsa 2x4 alın daha iyi olur

Hocam sisteminiz tam olarak nedir bilmiyorum, bir süre daha bekleyip bütçeyi biraz zorlayıp
Mesela haftasonu KDV indirimlerinden faydalanıp 2 tane DDR4 8 GB alsanız? 550-600 arası bulursunuz diye düşünüyorum, hem 2400MHz alabilirsiniz

Hocam sisteminiz tam olarak nedir bilmiyorum, bir süre daha bekleyip bütçeyi biraz zorlayıp
Mesela haftasonu KDV indirimlerinden faydalanıp 2 tane DDR4 8 GB alsanız? 550-600 arası bulursunuz diye düşünüyorum, hem 2400MHz alabilirsiniz
aynısı olursa daha iyi verim alırım diye biliyorumda
aynısı olursa daha iyi verim alırım diye biliyorumda
i7-4770K
Şuan gtx1660 super gaming x alıcağım
bidaha ekstra masfraf etmek yerine sadece buna uygun 8gb alsam ona göre çokmu fark görürüm.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı