400 TL ekipman tavsiyesi

Rauxer

Hectopat
Yer
:P
Ben 400 TL'lik ekipman almayı düşünüyorum. Mekanik klavye Mouse ve kulaklık olmalı içinde ancak sizin önerilerinize ihtiyacım var. Aradığım özellikleri aşağıya yazdım.

Mekanik klavye: Blue switch olmalı. Türkçe klavye olursa iyi olur ancak İngilizce de olur. Bilek desteği olursa da iyi olur ancak şart değil. Aydınlatma olmasına gerek yok. Cherry Mx switch olursa tadından yenmez. Ama outemu da olur.

Kulaklık PUBG gibi ses kasma önemli oyunlar oynuyorum. Bu yüzden kulaklık takılı olduğunda dışarıdaki sesler bana gelmemesi lazım. Karşı tarafada dışarıdaki sesler gitmemesi lazım. Mikrofonu iyi olmalı sesimi aynı karşı tarafa iletmeli bozmadan orijinal bir şekilde. Mikrofonu hareket ettirilebilir olmalı. Kulağı tamamen kaplamalı uzun süre kullanımda acıtmamalı.

Mouse: Elim küçük ile orta boy arası. Logitech G300s elime tam oturuyor. Mouse aydınlatmalı olmasına gerek yok. Düşük sensitivity kullanıyorum bu yüzden DPİ çok olmasına gerek yok. Mouse saçma sapan yerlere kaymamalı. Zamanında hadron Mouse aldım. CS GO oynarken saçma sapan yerlere kayıyordu. Bu arada lütfen bana bütçenizi şu kadar arttırıp şunu alın demezseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı