400 TL Ekran kartı önerisi

535334

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 2. el ASUS STRIX GTX 960 ve Evga GTX 960 buldum ikisi de 2 GB 128 bit 400 TL. Hangisini tercih etmeliyim ya da başka bir kart oneriniz var mi? Elinde olan varsa benim ile iletişime geçebilir. Maksimum bütçe 450 TL . Fiyatlar normal mi yüksek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum sen ciddi misin? GTX960'a karşılık, aynı fiyata (hatta 20TL daha pahalıya) RX550 önerilir mi?

Fiyatlar normal mi yüksek mi?
Fiyatlar normale göre biraz daha düşük.

2. el ASUS STRIX GTX 960 ve Evga GTX 960 buldum ikisi de 2 GB 128 bit 400 TL. Hangisini tercih etmeliyim
Evga'nın tam modelini söylersen daha iyi olur.

Merhaba, 2. el ASUS STRIX GTX 960 ve Evga GTX 960 buldum ikisi de 2 GB 128 bit 400 TL. Hangisini tercih etmeliyim ya da başka bir kart oneriniz var mi? Elinde olan varsa benim ile iletişime geçebilir. Maksimum bütçe 450 TL . Fiyatlar normal mi yüksek mi?
Fiyatlar gayet güzel, özel değilse nerede bulduğunuzu sorabilir miyim? EVGA kart FTW ise düşünmeden alın, değilse size kalmış.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı