400 TL Ekran Kartı Önerisi

Zeki Mürmeyen

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Yeni bir sistem topluyorum ama ekran kartına hala karar veremedim.
Sistemimin bileşenleri:

• İ3 4330 işlemci
  • H81M-P33 anakart
  • 12V kanalından 408w veren 500w cooler master psu

Çözünürlüğüm 1366x768 ve monitörün girişi de VGA olduğu için ekran kartını çok yüksek tutmamam gerektiğini söylediler. Bizzat @Faruk Nalbant bana gtx 460 veya gtx 560'ın yeterli olacağını söyledi. Ben sizin de fikirlerinizi almak istedim. Bütçem fazla değil 400 TL civarı. Bf4, Crysis 3 gibi oyunları yüksek kalitede oynamak istiyorum. Teşekkürler.

Değil bence. Diğerlerine göre daha ileriye dönük. 30 tl için mi diğerini seçeceksiniz? Dalgalanma için kabloyu kontrol edin.

Dvi olsa iyi olurdu. Dalgalanma genellikle kablodan olur. Değil. R9 serisinde Asus soğutması sorunlu. Powercolor daha iyidir.

Kutu içeriğinde dvi'ı vga'ya dönüştüren sağlam bir dönüştürücü olması lazım. Dalgalanma yapmaz merak etme ben ekran kartı kutusundan çıkan dönüştürücüyü kullanıyorum hiç dalgalanma sorunu görmedim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı