400 TL fare önerisi

Viper Mini ile farkı nedir acaba araştırdım biraz ancak bulamadım.

Öyle bir indirim olursa eğer kaçırmayacağım fareler arasında.

HyperX RAID, pixart 3389 kullanırken haste 3335 kullanıyor sanırım. Fiyatları da aynı seviyede. İndirimden dolayı mı tercih ettiniz?

Switch'lerinde sorun oluyormuş diye duydum.

Ben daha herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Bu göreceli bir şey bence zaten piyasada ekran kartından tut fanına kadar zaten şansına ne düşerse oluyor ülke de geçen İtopya'dan sıfır diye aldığımız 6700XT ekran kartını bir his geldi açayım dedim bir açtım jelatinler kesilmiş bantlar kopuk kullanılmış üürn yani üstelik kutuda bant vardı o yüzden ne olacağı mechul.

İndirim girince 350TL'ye kadar düşebiliyor. Prime üyelerine özel tabii. Kendim de kullanıyorum memnunum.
O fiyata HyperX PulseFire Haste alınabilir gibi geldi. Amazon'da neredeyse aynı fiyattan satılıyor.

Bir de şöyle bir sorum var. Amazon'dan aldığım ürün yakın zamanda indirime girerse aradaki farkı veriyorlar mı? Ona göre Black Friday indirimlerini beklemeyi düşünüyorum.

HyperX Haste. Amazon mobilden alınca 50 TL indirimle beraber 449'a aldım iyi akıyor ama alışmak zaman alabilir bende yeni aldım.

Ben de HyperX Haste aldım. Şu an memnunum. İçinden grip Tape'leri ve skatezlerinin çıkması da güzel bir özellik.

Son düzenleme:
O fiyata HyperX PulseFire Haste alınabilir gibi geldi. Amazon'da neredeyse aynı fiyattan satılıyor.

Bir de şöyle bir sorum var. Amazon'dan aldığım ürün yakın zamanda indirime girerse aradaki farkı veriyorlar mı? Ona göre Black Friday indirimlerini beklemeyi düşünüyorum.

Ben de HyperX Haste aldım. Şu an memnunum. İçinden grip Tape'leri ve skatezlerinin çıkması da güzel bir özellik.
Bende iade ediyorum elime olmadığını düşündüm. Mouse hafif kablosu iyi skatezleri iyi ama yapısı bana göre değil g102 cilere önermiyorum.

Geri
Yukarı