400 TL Full Ekipman Tavsiyesi

qreand

Hectopat
400₺ bütçem var biliyorum az fakat dolar malum fazla para vermek istemiyorum. Gerekirse klavye veya kulaklığa fazla bütce ayırabilirim. James Donkey klavye, Gamepower mouse önerir misiniz?

Eğer öyleyse söylüyorum iyi bir ses kartın varsa kulaklık önerisi yapacağım mouse tutuş şeklin ne bir de? Claw için:Logitech G102 Prodigy Oyuncu Mouse 910-004939 Fiyatı
Palm, Fingertip için:Steelseries Rival 110 Optik Gaming Mouse | Steelseries | Optik Sensör Gamer Mouse Steelseries Rival 110 Optik Gaming Mouse Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
Klavye:Tam karar veremedim sonra yazarım.
Kulaklık içinse: Ses kartın varsa ona göre.
Ses kartim yok. Mouseyide işaret parmağı sol tik, orta parmak sol tik serce parmak en solda bas parmak mouse ye dayali nasil anlatilir bilmiyorum ama.

Ses kartim yok. Mouseyide işaret parmağı sol tik, orta parmak sol tik serce parmak en solda bas parmak mouse ye dayali nasil anlatilir bilmiyorum ama.
Bir dakika bekleyin.
maxresdefault.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı