400 TL kasa önerisi

Onun yerine daha kaliteli ve bilindik firmaları tercih etseniz nasıl olur?

Ben bunu daha önceden nasıl görmemişim ya. 😅 Tavsiyeniz için teşekkürler.

Daha çok mesh bir kasa arıyorum. Şu an kullandığım kasa Everest cobra ve sıcaklık konusunda bazı problemler yaşıyorum. Kasada doğru düzgün hava akışı bile yok.
Aslına bakarsan Sharkoon RGB Flow kasasının yarısı mesh. Tamamen mesh arıyorsan Aerocool Ore Saturn iyi bir tercih olabilir. Zalman N3 isimli kasayı da listene ekle ama son günlerde stoğu bulunmuyor diye biliyorum.

Aslına bakarsan Sharkoon RGB Flow kasasının yarısı mesh. Tamamen mesh arıyorsan Aerocool ore saturn iyi bir tercih olabilir. Zalman N3 isimli kasayı da listene ekle ama son günlerde stoğu bulunmuyor diye biliyorum.

Tamamen mesh arıyorum ve kararımı Aerocool ore Saturn'den yana kullanmak istiyorum. Tavsiyeniz için teşekkürler. Zalman N3 stoğa gelirse düşüneceğim.

Onun yerine daha kaliteli ve bilindik firmaları tercih etseniz nasıl olur?
Bu kasa çok güzel fiyatına göre, ilerde fanlar eskiyince daha güzellerini de takabilirsin ömürlük bir kasa olur yani.

Sizce şu an kullandığım kasayı 2. el satmak istesem veya bilgisayarcıya versem ne kadar para alabilirim? Şu an kullandığım kasa Everest cobra. Yeni bir kasa ve PSU almayı düşünüyorum. İçinde Everest peak 650W bir CPU var.

Geri
Yukarı