400 TL klavye mouse önerisi

Çok klavye kullandım. Marka takıntın yoksa gerçek mekanik compact boy Gamepower Warlock klavyesini öneririm. Bütçeni aşmaz ve kaliteli bir klavyen olur. Mouse öneremeyeceğim uzmanlık alanım değil.Klavye Linki

Sayın sergen bey fikrimi beğenmemiş saygı duyuyorum kendisine. 400 TL için klavye önerisi yapmıştım. Bütçe yükselirse daha kullanılabilir klavye önerebilirim.

Arkadaşlar bu bütçeyle nasıl bir klavye mouse alınabilir? Öneride bulunursanız sevinirim.

Ürünler kaliteli ve iyi ürünlerdir.

Çok klavye kullandım. Marka takıntın yoksa gerçek mekanik compact boy Gamepower Warlock klavyesini öneririm. Bütçeni aşmaz ve kaliteli bir klavyen olur. Mouse öneremeyeceğim uzmanlık alanım değil.Klavye Linki

Mouse kısmını da kendi kullandığım Razer Deathadder V2 Mini'yi önererek ben tamamlayayım. Bütçeni biraz aşıyor ama bu klavye mouse seni uzun süre götürür rahat ol. Eğer bütçeni yükseltemiyorsan yine mouse seçimimi değişmemeni öneririm bence mouse daha önemli, ucuz mekanik hisli bir klavye alır geçersin.

Linkini attığın klavyeyi internet kafede kullandım. Uzun vadede olumlu geri dönüş almadım. Gamepower Warlock kalite ve Switch dolayısı ile daha uzun vadeli ve kullanılabilir.

Arkadaşıma aldırdım çok uzun zamandır kullanıyor, Gamepower gibi ürünlerine önem vermeyen bir markadan iyidir. Serviside kaliteli.

Yeni konular

Geri
Yukarı