400 TL klavye önerisi

Öncelikle üslubunuza dikkat edin lütfen. Siz söylemediniz mi baskıdır diye? Baskı olursa kablonun yeri falan değişmez zaten. Baskının anlamını ikimiz de biliyoruz diye varsayıyorum. Baskı dediğiniz şey ordaki yazılardan USB ucundaki yazılardan ibaret değil midir?
Nasıl yani?

Her neyse ne anlatsam da boş şu an. Konu dışına çıkmayalım. Ben Philips markalı klavyeyi kullanıyorum. Philips tarafından garanti belgem de mevcuttur. Öneririm.
Marka basılmış işte.
Redragon markasını ilk defa görüyorum güzel bir marka mı? Numpadli versiyonlarını da yok denilecek kadar az olanlarında enterleri küçük. Küçük enter hiçbir şekilde kullanamıyorum.
İsteğime uygun bir modelini buldum bilgisi olan var mı bu klavye hakkında
Redragon güzel markadır. Attığınız klavye iyi diye biliyorum.

Redragon markasını ilk defa görüyorum güzel bir marka mı? Numpadli versiyonlarını da yok denilecek kadar az olanlarında enterleri küçük. Küçük enter hiçbir şekilde kullanamıyorum.
İsteğime uygun bir modelini buldum bilgisi olan var mı bu klavye hakkında
Türkçe tuş dizilimi olmayan Redragon gelmiyor Türkiye'ye resmi distribütör üzerinden. Türkçe olanların hepsi büyük enter tuşludur. Ürün fotoğraflarını koyanlar yanlış fotoğrf koymuştur büyük ihtimalle.
Her neyse ne anlatsam da boş şu an. Konu dışına çıkmayalım. Ben Philips markalı klavyeyi kullanıyorum. Philips tarafından garanti belgem de mevcuttur. Öneririm.
Minimum sipariş sayısı 500 olacak şekilde birim fiyatı 15dolardan chkabo marka yaptırabilirsiniz aynı klavyeden.

Bu ikisi arasından hangisini önerirsiniz?
Bu iki üründe de sert basınca tuşlarda fırlama veya çok fazla rahatsız edecek yay sesi vs gelir mi?

Attığın klavyeler kalitelidir. Bilek destekli istiyorsan Indrah, bilek desteksiz istiyorsan Vara modelini seçmelisin. Şu ana kadar tuş fırlama ve çok rahatsız edecek yay sesi sorunu görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı