400 TL klavye önerisi

eralpinho

Hectopat
Yer
West Side
Daha fazla  
Belirttiğim fiyat aralığında bütçem var. RGB olması zorunlu değil mekanik olsun, uzun ömürlü olsun yeterli. En az 4 yıl kullanacağım.

Redragon Indrah RGB Mekanik Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Blue Switch
https://www.qp.com.tr/redragon-k552-kumara-red-switch-tkl-rainbow-turkce-q-oyuncu-klavyesi Red Switch diyip geçeceğim.
Ek olarak ses tekerleği ve multimedya tuşları da isterseniz bunlardan bir tık daha kötü olan kendi klavyem olan şunu önereceğim:

Ben artık ciddi ciddi burada bazı teknoloji firma elemanlarının kendi sitelerinden üye olup ürün önerdiğini düşünüyorum. Ben düşüncemi söyledim ama inanki yayıncılara bakacak olursak 2senede sistem yenilemek lazım herşeyinde pahalı olması lazım para senin tabi.

burada teknoloji satan firma elemanlarından üyü olduğunu düşünme fikrim birisi öneri sorduğunda anında cevap yazabiliyo ya hemen aratıp bulmak dediği kriterde çok zor bide her kullanıcıda bu fedakarlığı yapmaz yani uzun uzuna araştırmaz. Anında hemen linkle beraber öneri atılıyor isimde değil o yüzden böyle düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı