400 TL klavye önerisi

Bütçe
400

Yani diğer markaları hiç kullanmadım ama aldıktan sonra elinde kalacaksa 50-60 lira daha fazla koyabilirsin diye düşünüyorum.

Aslında 150 lira bütçem vardı ama 400e kadar çıkarttım ve ben almayacağım dayım alacak çok zorlamak istemiyorum o yüzden 400'den yukarı çıkaramam bu arada Logitech klavyesi siliniyordu galiba
Bu arada membrane olabilir mekanik olmak zorunda değil ama mekanik olursa güzel olur

Aslında 150 lira bütçem vardı ama 400e kadar çıkarttım ve ben almayacağım dayım alacak çok zorlamak istemiyorum o yüzden 400'den yukarı çıkaramam bu arada Logitech klavyesi siliniyordu galiba
Bu arada membrane olabilir mekanik olmak zorunda değil ama mekanik olursa güzel olur
Logitech'in bu serilerinde rgb tuşların altından geldiği için rgbleri kapattığın zaman göremiyorsun zaten, ışık harfleri aydınlatarak görüntü veriyor. O yüzden silinmesi imkansız. Daha iyi anlatmam gerekirse tuşun üzerindeki A harfini baskı olaran değil şeffaf olarak yazmışlar dolayısıyla alttan ışığı verdiğinde görünüyor. Bütçenin kısıtlı olmasına üzüldüm, umarım aradığın gibi bir şey önerirler o zaman.

Logitech'in bu serilerinde RGB tuşların altından geldiği için RGB'leri kapattığın zaman göremiyorsun zaten, ışık harfleri aydınlatarak görüntü veriyor. O yüzden silinmesi imkansız. Daha iyi anlatmam gerekirse tuşun üzerindeki A harfini baskı olaran değil şeffaf olarak yazmışlar dolayısıyla alttan ışığı verdiğinde görünüyor. Bütçenin kısıtlı olmasına üzüldüm, umarım aradığın gibi bir şey önerirler o zaman.

Anladım ama bu klavyeyi YouTube'da incelemesini izlemiştim onlar silinmişti o yüzden öyle bir yorum yaptım teşekkürler

Anladım ama bu klavyeyi YouTube'da incelemesini izlemiştim onlar silinmişti o yüzden öyle bir yorum yaptım teşekkürler

Forumda senin için bir araştırma yaptım.

Şu postta bahsedilen philips klavyeyi bir incele istersen fiyatı da baya uygun;

Forumda senin için bir araştırma yaptım.

Şu postta bahsedilen philips klavyeyi bir incele istersen fiyatı da baya uygun;
teşekkür ederim değerlendireceğim

Hocam Logitech G213'ü önermem, o fiyata mekanik klavyeler var.

Hocam Logitech G213'ü önermem, o fiyata mekanik klavyeler var.

hocam bunlar rgb değil galiba yazılımı olan klavye önerir misiniz(çok önemli değil) laptopta kullanacağım için membrane da olur ve neden rampage önermiyorsunuz? msi klavyesi nasıl sizce?

Yani diğer markaları hiç kullanmadım ama aldıktan sonra elinde kalacaksa 50-60 lira daha fazla koyabilirsin diye düşünüyorum.

Ben bu iki klavye arasında kaldım. İkisinden birini alacağım, hangisini önerirsiniz?

hocam bunlar rgb değil galiba yazılımı olan klavye önerir misiniz(çok önemli değil) laptopta kullanacağım için membrane da olur ve neden rampage önermiyorsunuz? msi klavyesi nasıl sizce?
1. Attığım iki klavyenin de yazılımı var, internetten videolarını bulabilirsiniz.

2. Rampage önermiyorum, çünkü aşırı kalitesiz, memnun kalmayacağınızdan eminim.

3. MSI'ın klavyesi mekanik olsaydı alınabilirdi. Ancak aynı fiyata mekanik klavyeler var. Bu kadar para verip mekanik olmayan bir klavye almak büyük bir hata olur.
Ben bu iki klavye arasında kaldım. İkisinden birini alacağım, hangisini önerirsiniz?
İkisi de alınmamalı. Attığım mekanik klavyelere yönlenmenizi öneririm.

1. Attığım iki klavyenin de yazılımı var, internetten videolarını bulabilirsiniz.

2. Rampage önermiyorum, çünkü aşırı kalitesiz, memnun kalmayacağınızdan eminim.

3. MSI'ın klavyesi mekanik olsaydı alınabilirdi. Ancak aynı fiyata mekanik klavyeler var. Bu kadar para verip mekanik olmayan bir klavye almak büyük bir hata olur.

İkisi de alınmamalı. Attığım mekanik klavyelere yönlenmenizi öneririm.
Neden önermiyorsunuz bu klavyeleri neden de belirtebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı