400 TL klavye önerisi

zero7

Decapat
Daha fazla  
Merhaba 400 TL klavye arıyorum. Mekanik ya da mekanik hisli olmasını çok takmıyorum ama olursa iyi olur.

Rampage KB-R221 Handy kullanıyorum ve mükemmel bir klavye. Renkleridir, tuş hissiyatıdır, multimedya zenginliğdir, ses açıp kısmak yada rainbow aydınlatmanın parlaklığını değişt,irmek için çark bile var. Gövdesi metal bu fiyata metal klavye yok. Yani fiyatına göre mükemmel klavye öneririrm

dostum son attığının numpad i bile yok

Rampage KB-R221 handy kullanıyorum ve mükemmel bir klavye. Renkleridir, tuş hissiyatıdır, multimedya zenginliğdir, ses açıp kısmak ya da Rainbow aydınlatmanın parlaklığını değişt, irmek için çark bile var. Gövdesi metal bu fiyata metal klavye yok. Yani fiyatına göre mükemmel klavye öneririrm.

Dostum son attığının numpad i bile yok.

En ucuz ve düzgün mekanik klavye olarak bir bu var zaten beğenmezse diğer attığımıda alabilir.

Rampage KB-R221 Handy kullanıyorum ve mükemmel bir klavye. Renkleridir, tuş hissiyatıdır, multimedya zenginliğdir, ses açıp kısmak ya da Rainbow aydınlatmanın parlaklığını değiştirmek için çark bile var. Gövdesi metal bu fiyata metal klavye yok. Yani fiyatına göre mükemmel klavye öneririrm

Dostum son attığının numpad i bile yok
Ses açıp kısmak dediğin şeyin Knob olduğundan haberin bile yok. Çöp klavye. Tuş hissiyatı olarak o bütçede alacağınız bütün Membrane klavyeler aynı. Tuşlar kim bilir ABS mi ya da daha kötüsü mü. 500 TL'ye alınabilecek en kötü klavye kısaca.

Hocam T60ı almayı düşünürseniz satıcıya sorarak alın ben cahillik edip hurra diye aldım RGB gelmesi gerekirken Rainbow geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı