400 TL Klavye Tavsiyesi

erdoganalper

Centipat
Selam forum. 400 TL klavye bakıyorum. Kaliteli bir marka olmasını tercih ederim. Mekanik olursa da Red Switch olsa güzel olur. Fiyat en fazla 450 olur. Ama 450'de beni zorlar biraz. Sağlam bir şey arıyorum. Multimedya tuşları da olursa tadından yenmez. Şimdiden teşekkürler.

CK350 için o kadar para vermeye gerek yok daha uyguna bulunabiliyor:

CK350'de bilek desteği olmaması ve de kullandıları switchlerin 250-300 tl bandındaki mekanik klavyelerde de kullanılıyor olması biraz soğuttu beni. Halen öncelikli tercihim mekanik olması ama şöyle bir klavye var, bütçemin de altında benim için çok iyi: Corsair Corsair K55 Türkçe RGB Oyuncu Klavye CH-9206015-TR 40790 | Trendyol Eğer membran alacaksam gözü kapalı bunu alırım ama bu fiyatta mekanik klavye de bulunabildiği için kararsızım. Sizce Gamepower vb. klavye alırsam pişman olur muyum?

Buna da bir bakın derim. Şahsen alacak olsam ben bunu alırdım. Klavye için 300 TL den fazlası bana pek mantıklı gelmiyor. Tabi siz bilirsiniz yinede.

Buna da bir bakın derim. Şahsen alacak olsam ben bunu alırdım. Klavye için 300 TL den fazlası bana pek mantıklı gelmiyor. Tabi siz bilirsiniz yinede.

O klavyenin de philips olduğunu pek sanmıyorum, sadece marka adı basmışlar. Araştırın anlarsınız ne demek istediğimi.
Basit düşünüyorsunuz bir kez o switchler ile Cooler Master'ın kullandığı switchler farklı versiyon.

Cooler Master'ın malzeme kalitesi, garanti konusundan önde olması cabası zaten.

Bilek desteği ve multi medya tuşları yok. Hadi bilek desteği bulunur bir yerden ama multi medya tuşlarına çok ihtiyacım var. Sıklıkla rainbow six tarzı online rekabetçi oyunlarda ses açıp kısma mevzusu sinir ediyor doğrusu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı