400 TL koltuk tavsiyesi

Nicksizsahis

Hectopat
Ortalama 400 TL'yi geçmeyen, bilgisayarda iken kullanabileceğim sağlam ve geriye yaslanması olan ve koltuğu yükseltip indirebileceğim (amortisör) bir koltuk aramaktayım. Önerilerinizi beklerim.

Ortalama 400 TL'yi geçmeyen, bilgisayarda iken kullanabileceğim sağlam ve geriye yaslanması olan ve koltuğu yükseltip indirebileceğim (amortisör) bir koltuk aramaktayım. Önerilerinizi beklerim.

Hocam 400 TL'ye asla oyuncu koltuğu önermem fakat iş yerlerindeki alçalıp yükselen koltuklardan rahatça bulabilirsiniz.

Yaslanma seçeneği olursa sevinirim peki ne önerirsiniz? Link atabilir misiniz?

Hocam 400 TL'ye koltuk bulabildim fakat bel desteği var mı bilemem.

Mağazada deneyerek bir ofis koltuğu almanı öneririm. Şimdi ben bir şey önersem ve sen alsan, belki senin rahatına gelmez.
Ben Bürosit'in ofis koltuğunu kullanıyorum bu arada, 140 liraya alınmış galiba, 10 yılı vardır en az. Ama dediğin gibi arkaya yaslanma sistemi var, amortisörlü. Güzel yani. Marka olarak Bürosit önerebilirim.

Mağazada deneyerek bir ofis koltuğu almanı öneririm. Şimdi ben bir şey önersem ve sen alsan, belki senin rahatına gelmez.
Ben bürosit'in ofis koltuğunu kullanıyorum bu arada, 140 liraya alınmış galiba, 10 yılı vardır en az. Ama dediğin gibi arkaya yaslanma sistemi var, amortisörlü. Güzel yani. Marka olarak bürosit önerebilirim.

Yaşadığım yerde pek seçenek falan yok ve pahalı oluyor ondan dolayı netten alacağım.
Yaşadığım yerde pek seçenek falan yok ve pahalı oluyor ondan dolayı netten alacağım.

Link atamz mısın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı