400 TL Kulak içi Kulaklık Önerisi

LSD

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Severek kullandığım EDX Pro kulaklığım az önce sağ taraftan ses vermemeye başladı. Ne yazık ki sorun kablosunda değil. Bu yüzden yeni kabloyla halletmem mümkün gözükmüyor. Bende yeni bir kulaklık arayışına girdim. Bu kulaklığa ek olarak bir de stüdyo kulaklığı alacağım için maalesef bütçeyi arttıramıyorum. Şu an gözüme kestirdiklerim şunlar: Moondrop Chu, Tangzu WAN Er, Salnotes Zero veya tekrardan EDX Pro. Hangisi daha iyi veya bunlardan da iyisi var mıdır bilmiyorum. @Evil Belief EDX Pro'yu da sizin tavsiyenizle almıştım. Görüşleriniz benim için değerli.🙂

Su an kullaniyorum moondrop chu shenzenaudio'da 19$'di ve kargo bedavaydi en son. ama biraz gec gelebiliyor, 2 hafta gec gondermislerdi mayista aldigimda.

Su an kullaniyorum moondrop chu shenzenaudio'da 19$'di ve kargo bedavaydi en son. ama biraz gec gelebiliyor, 2 hafta gec gondermislerdi mayista aldigimda.
Peki genel olarak kulaklık hakkında görüşleriniz nelerdir? Bass'larının güzel olması benim için önemli. Size yeterli geliyor mu?

KZ serisi bi ses bekliyorsan hic o tarz bir kulak degil. O mesajda saydiklarindan salnotes da hic o tarz degil bu arada.
Anladım. Peki CCA CRA hakkında bir bilginiz var mı? Sanırsam o da EDX Pro gibi bir ses yapısına sahip. Eğer yükseltmeye değecekse alabilirim. Onun dışında Salnotes Zero alıp EQ ayarıyla kullanmayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı