400 TL kulak içi kulaklık tavsiyesi

Bu konudan sonra almamıştım da öylesine bir tane telefon kutu içi kulaklığı. Geçenlerde Sony MDR-XB50ap model kulak içi aldım. Gerek ses kalitesi gerek mikrofon kalitesi çok hoşuma gitti. PC'de RTX 3060 olduğu içinde mikrofon çok temiz oluyor. Ama iade edeceğim çünkü kulağımın yapısı uymadığı için çok ağrı yapıyor. Tüm uçları denedim hepsinde aynı sorunu yaşadım. Amazon'dan satın almıştım, iade edebiliyorum. Alacak olursanız Amazon'u tercih edebilirsiniz.
Reis, o 1000 liraymış. Ben maksimum 450 lira düşünüyorum :D O benim için biraz fazla lüks şu an maalesef. Öneri için teşekkür ederim yine de.

Sony'yi 270'e aldım 1 hafta önce. Sony Mdr-Xb50Apb Kulakiçi Kulaklıklar, Siyah : Amazon.com.tr: Elektronik
Sondaki "b"yi belirtmemiştiniz ilk mesajda o yüzden ap modelini aratınca 1000 lira gördüm fiyatı. Ses ve mikrofonu iyi dediniz. İki sorum olacak. Mikrofonda arka plan sesini karşıya iletti mi acaba? Ben oyun oynarken klavye sesimin gitmesini istemiyorum açıkçası. İkinci olarak ekran kartı modelini yazdığınıza göre oyun için aldınız ama yine sorayım. Sesi oyun açısından mı çok beğendiniz yoksa müzik açısından mı?

Sondaki "b"yi belirtmemiştiniz ilk mesajda o yüzden ap modelini aratınca 1000 lira gördüm fiyatı. Ses ve mikrofonu iyi dediniz. İki sorum olacak. Mikrofonda arka plan sesini karşıya iletti mi acaba? Ben oyun oynarken klavye sesimin gitmesini istemiyorum açıkçası. İkinci olarak ekran kartı modelini yazdığınıza göre oyun için aldınız ama yine sorayım. Sesi oyun açısından mı çok beğendiniz yoksa müzik açısından mı?

NVIDIA Broadcast kullandığım için dış sesleri kesiyor. Aynı şekilde Discord krisp de kesiyor. Valorant'ta oyun içi konuşmada bayağı kullandım kimse rahatsızlık duymadı. Müzik içinde oyun içinde çok güzel. Ses kasması da iyi çok belirgin. Müzikte de aşırı eğlenceli. Dediğim gibi asla üzmez. Sadece kulağınıza oturmazsa nasipte yoktur demek düşer. Şu an kulağımda hala acıtıyor maalesef.

NVIDIA Broadcast kullandığım için dış sesleri kesiyor. Aynı şekilde Discord krisp de kesiyor. Valorant'ta oyun içi konuşmada bayağı kullandım kimse rahatsızlık duymadı. Müzik içinde oyun içinde çok güzel. Ses kasması da iyi çok belirgin. Müzikte de aşırı eğlenceli. Dediğim gibi asla üzmez. Sadece kulağınıza oturmazsa nasipte yoktur demek düşer. Şu an kulağımda hala acıtıyor maalesef.
Sipariş verecektim, siyahı sitede kalmamış. Başka yerde de bulamadım. Bekleyeceğiz artık :) Teşekkürler yardımın için.

Geri
Yukarı