400 TL kulaklık önerisi

334155

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Sakarya
Sporda ve müzik dinlemek için telefonda kullanacağım. Benim için en önemlisi ses kalitesi. Her zaman yüksek seste dinlerim. Dolayısıyla ses kalitesinin çok iyi olması gerek.

Onun dışında kablolu ve silikonsuz kulak içi tercih edebilirim.

Kulak üstü kablosuz da olur. Lakin daha önce MediaMarkt gibi yerlerde denemiştim, kulağıma sığmadı. Kulağım öyle çok büyük de değil yani.

Sporda ve müzik dinlemek için telefonda kullanacağım. Benim için en önemlisi ses kalitesi. Her zaman yüksek seste dinlerim. Dolayısıyla ses kalitesinin çok iyi olması gerek.

Onun dışında kablolu ve silikonsuz kulak içi tercih edebilirim.

Kulak üstü kablosuz da olur. Lakin daha önce MediaMarkt gibi yerlerde denemiştim, kulağıma sığmadı. Kulağım öyle çok büyük de değil yani.

JBL C100SI kullanıyorum memnunum.

Birincisi Android cihazlarda tuşları çalışmıyor ve daha iyi ses kalitesi veren JBL kulaklıkları var.
Android'te tuşların çalışmaması eksi bir yön olsa da kişiden kişiye gözardı edilebilir düzeyde. JBL'de 2 yıl süreyle kulak üstü ve kulak içi kulaklık deneyim fırsatım oldu. Ses kalitesi bakımından oldukça başarılılar fakat Apple kulaklıkları kadar uzun ömürlü ve dayanıklı olmadıkları kanısındayım. Mikrofondan iletilen ses konusunda da keza geride kaldıklarını düşünüyorum.

Kulaklık tuş kombinasyonu konusu gözardı edilebilecek ve uzun yıllar sorunsuz devam etmek istiyorum denilebilecekse Apple, sık sık el atıp kullanma ihtiyacı hissediyorum, ses kalitesi iyi olduğu sürece beni idare edebilir düşüncesi bulunuyorsa JBL olabilir.

Android'te tuşların çalışmaması eksi bir yön olsa da kişiden kişiye gözardı edilebilir düzeyde.
Orta tuş (şarkı değiştirme veya durdurma) fonksiyonu çalışıyor.
Dediklerinize katılıyorum.

Geri
Yukarı