400 TL Kulaklık Önerisi

Porkos

Decapat
Yeni bir kulaklık almak istiyorum. Genelde oyun oynar ara sıra müzik dinlerim. Kulaklıktan beklediğim şeyler rahat olsun, mikrofonu beni üzmesin, oyunlarda iyi ses kasmamı sağlasın bu kadar kulaklıktan daha fazla bir şey beklemiyorum. Başlıkta da belirttiğim gibi maksimum bütçem 400 TL.

Artcis 3 de sürekli sorunlar çıkıyor. Mikrofonda dip ses,cızırtı sesi,arkadaki tv sesi falan hep geliyor benim arkadaşta. Yazılımı fareye lag yapıyor.
Bu sorunların arkadaşında olması herkeste olması demek değildir. Forumda çok kişi bu kulaklığı kullanıyor ve neredeyse herkes memnun. Teknoloji şans işidir sana bozuk gelen ürün bana da bozuk gelecek diye bir şey yoktur.

Bu sorunların arkadaşında olması herkeste olması demek değildir. Forumda çok kişi bu kulaklığı kullanıyor ve neredeyse herkes memnun. Teknoloji şans işidir sana bozuk gelen ürün bana da bozuk gelecek diye bir şey yoktur.
Yazılım olayı şuan herkesde var forumda bakabilirsin. Ayrıca dip ses vs. yazdığım şeyler hem arkadaşımda var hemde forumda var yani sadece arkadaşıma göre yazmıyorum. Sesi az gelende var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı