400 TL Kulaklık Önerisi

Mucahitt

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 4-5 senedir gerek müzik gerek oyunlarda iPhone kulaklığıyla idare ediyorum ve bugün itibariyle kulaklığım bozuldu. Kulaklıklar hakkında hiçbir bilgim olmadığı için sizlere danışmak istiyorum. Kulaklık alırken nelere dikkat etmek gerek bilmiyorum. Özellikle kulakiçi olması önemli ve almışken beni uzun bir süre götürsün istiyorum. Ufak bir araştırma yaptım, Sennheiser ismini çok duydum bu alanda. Benim kafamda ki modeller şunlar;

1-Sennheiser CX 2.00
2-Sennheiser CX 3.00
3-Sennheiser CX 5.00i
4-Razer Hammerhead v2
5-Monster Beats by Dr. Dre iBeats

Aslında herkesin Sennheiser önermesine rağmen bir tarafım da Razer’a kaymıyor değil fakat mikrofonu hakkında çok şikayetler okudum. Benim kullanım alanım şu şekilde olacak; evden işe, işten eve giderken müzik dinleyeceğim. Rap müzik harici müzik dinlemem. Bir de oynadığım tek oyun olan CS:GO’da ses kasmak için bana çok iyi bir performans sunsun istiyorum. Ayrıca mikrofon kalitesi oyunlarda ve telefon görüşmelerinde benim için çok önemli. Evet bütçem 400 TL ama değecek olursa da az biraz üzerine çıkabilirim. Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

Son düzenleme:
Telefonda Soundmagic E10C kullanıyorum. Arada sırada saçlarım ıslakken vesaire Cloud Core yerine bilgisayarda da kullanıyorum ve ses kalitesi gayet iyi, mikrofon kalitesi dışında Cloud Core ile çok benzer performansa sahipler. Ses kasma konusunda da Apex Legends oynuyorum bir problemini görmedim.
Ürün bu @Sercan1096 'nın tavsiyesi ile almıştım ürünü, o daha iyi yardımcı olacaktır. Ben kulakiçi kulaklıklar hakkında pek bilgili değilim.

Oyuncu kulaklığı deyince akla gelen ilk markalardan biride HyperX'dir. Bizzat kullanmış biri olarak kulakiçi kulaklık olarak bunu alabilirsin. Hem daha ucuz hem de Razer Hammerhead V2'den daha iyi. Müzik konusunda da gayet başarılı.

Oyuncu kulaklığı deyince akla gelen ilk markalardan biride HyperX'dir. Bizzat kullanmış biri olarak kulakiçi kulaklık olarak bunu alabilirsin. Hem daha ucuz hem de Razer Hammerhead V2'den daha iyi. Müzik konusunda da gayet başarılı.
Hocam bunu gördüm fakat emin olamadım. HyperX kulak üstünde olduğu kadar kulak içinde de başarılı ise tercihim bundan yana olabilir fakat aralarında pek bir fark yok fiyat olarak. Razer 350 TL Trendyol’da şuan. 30-40 lira gibi bir fark var. Tamamiyle oyuna yönelik değil de her alanda kullanabileceğim bir kulaklık arıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı