400 TL Kulaklık ve Klavye Tavsiyesi

FrozenGG

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba çoğunlukla CS:GO, PUBG, H1Z1 gibi oyunlar oynuyorum. Nakit olarak alacağım için gameextra olur ya da İstanbul'da mağaza olur. Buralardan alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavye olarak önerdiğiniz asus, logitech g105 den iyimi? Ve hyperx clould core alsam daha iyi olmaz mı?
Cloud core stringer modelinden daha iyidir aynı bütçede gameextra'dan Cloud Core ve CM Masterkeys Lite L sipariş ettim bu bütçede araştırdığım kadarıyla en iyisi bunlar tavsiyem bu modellerdir.

Cloud core stringer modelinden daha iyidir aynı bütçede gameextra'dan Cloud Core ve CM Masterkeys Lite L sipariş ettim bu bütçede araştırdığım kadarıyla en iyisi bunlar tavsiyem bu modellerdir.
Bloody B254 4 Tuş Mekanik Oyuncu Klavyesi Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da Bu klavye modeline baktınız mı ikisi arasında kaldım CM Masterkeys mekanik hisli fakat gösterdiğimde WASD tuşları gerçek mekanik sizce hangisi?

Zaten Hyperx Clould Core'da hemfikirim şuan klavye olarak ne alayım diye düşünüyorum. Benim için kulaklık daha ön planda.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı