400 TL kule tipi soğutucu önerisi

TophPlays

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Kule tipi bir soğutucu arıyorum. Maksimum limitim 400 lira olur. Kasanın içindeki ölçüleri tam bilmiyorum ama parçaları söylersem sanırım bileniniz olur. Zalman N5MF kasa kullanıyorum. İçinde ASUS TUF B550M anakart var. RAM'lerim Patriot Viper Gaming ve soldan 2. ve 4.slotlara takılı. Önerilerinize açığım, teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada 40 TL daha ucuz.

Ek olarak SE-234 daha iyi bir ürün.

Burada 40 TL daha ucuz.

Alternatif olarak attım ama Freezer 34'te fazlasıyla işini görür.

Merhaba arkadaşlar,
Kule tipi bir soğutucu arıyorum. Maksimum limitim 400 lira olur. Kasanın içindeki ölçüleri tam bilmiyorum ama parçaları söylersem sanırım bileniniz olur. Zalman N5MF kasa kullanıyorum. İçinde ASUS TUF B550M anakart var. RAM'lerim Patriot Viper Gaming ve soldan 2. ve 4.slotlara takılı. Önerilerinize açığım, teşekkür ederim.

30-40 artırabilirseniz Cooler Master MA410p önerebilirim(link bulamadım stok sıkıntısı olabilir araştırmak lazım)

Önerebilirim.
Teşekkür ederim, bakıyorum. Diğer tarafına ikinci bir fan takabiliyor muyum ve sıcak havayı atması için gerekli olur mu?
30-40 artırabilirseniz Cooler Master MA410p önerebilirim(link bulamadım stok sıkıntısı olabilir araştırmak lazım)
Bilmiyordum, 30-40 koyabilirim. Özelliklerine bakayım. Teşekkür ederim.
Burada 40 TL daha ucuz.

Freezer34'un se-234 sen kötü yanları nedir? Freezerin sogutmasina dair çok olumlu yorum görmüştüm.

RGB takıntınız yok ise Arctic tavsiye ederim. Beş farklı Arctic ürünü kullandım, iki fanın ömürleri dolana dek (yaklaşık 8 yıl) hiç birinde sıkıntı yaşamadım.

ID Cooling kullanım ömrü olarak ne kadar dayanır, verimliliği ne kadar korur bilmiyorum.

RGB takıntınız yok ise Arctic tavsiye ederim. Beş farklı Arctic ürünü kullandım, iki fanın ömürleri dolana dek (yaklaşık 8 yıl) hiç birinde sıkıntı yaşamadım.

ID Cooling kullanım ömrü olarak ne kadar dayanır, verimliliği ne kadar korur bilmiyorum.
Teşekkür ederim, arctic fan ben de kullanıyorum. Ekran kartimda takılılar. Memnunum sogutmalarindan. RGB takıntım yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı