400 TL M.2 SSD önerisi

350TL Kingston A2000 250 GB M.2 SSD alınır mı?

• Oy verenlerin toplamı
    13
Bütçe
400
Forumun neredeyse hepsi Kingston diyor. Büyük ihtimalle Corsair kullandığın için onu tavsiye ediyorsun.

Corsair kullandığım için onu tavsiye ediyormuşum demek. Kingston ile Corsair'i kıyaslamanız bile trajokomik.
Corsair babanızın firması herhalde ölümüne savunduğunuza göre.

Neden zorunuza gidiyor ki onu anlamadım daha iyi M.2 SSD biliyorsan buyur söyle.

Corsair kullandığım için onu tavsiye ediyormuşum demek. Kingston ile Corsair'i kıyaslamanız bile trajokomik.

Neden zorunuza gidiyor ki onu anlamadım daha iyi M.2 SSD biliyorsan buyur söyle.
Zoruma gitmedi, anladığım kadarıyla da senin zoruna gitti zaten fanboyu olduğun markaya laf atılması. Buyur:

Hangi Corsair SSD 1000K IOPS değerine sahip?

Olaya marka olarak değil de model olarak baksan çok daha iyi olacak. Biz sadece markayı değil modelinin fiyat performans oranı için tartışıyoruz.

Zoruma gitmedi, anladığım kadarıyla da senin zoruna gitti zaten fanboyu olduğun markaya laf atılması. Buyur:

Hangi Corsair SSD 1000K IOPS değerine sahip?

Sende var mı bir SSD'ye o kadar verecek para ya da Türk insanımız da var mı? Corsair Samsung'un değerlerine çok yakın ve daha ucuz satıyor hala bunu kabullenemiyorsun.

Geri
Yukarı