400 TL mekanik klavye önerisi

Nicovrobi

Decapat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, forumda yeniyim yanlışım olursa kusura bakmayın, lütfen...
400 - 450 TL civarında fazla ses çıkarmayan mekanik klavye arıyorum. (Bu arada, yarı mekanik de olabilir.) Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Mekanik klavyeler ses konusunda sizi üzebilir.Bu nedenle tavsiyem membran klavye almanız.Bütçenizi biraz aşabilirseniz Corsair K55, aşamazsanız MSI Vigor GK30'a bakabilirsiniz.

Ben sıfır ürün almak istemiyorum hocam, piyasanın durumu belli o yüzden amacım 1 yıl garantisi olan temiz bir 2.el klavye bulmak.
Şu anda yakınımda satılan 3 klavye var.
Corsair K55 - 300TL civarı
Steelseries Apex 3 - 400TL civarı
Razer Ornata Chroma - 450TL civarı

Mekanik klavye de tek ümidim Red Switch bir klavye olursa alabilirim daha sessiz oldukları söyleniyor ama dediğiniz gibi çok fazla sesliyse membran şu 3 klavyeden birini alacağım.
Peki Siz bu 3 klavyeden hangisini önerirsiniz?

Bu arada yardımlarınız için teşekkür ederim.

Ben sıfır ürün almak istemiyorum hocam, piyasanın durumu belli o yüzden amacım 1 yıl garantisi olan temiz bir 2.el klavye bulmak.
Şu anda yakınımda satılan 3 klavye var.
Corsair K55 - 300TL civarı
Steelseries Apex 3 - 400TL civarı
Razer Ornata Chroma - 450TL civarı

Mekanik klavye de tek ümidim Red Switch bir klavye olursa alabilirim daha sessiz oldukları söyleniyor ama dediğiniz gibi çok fazla sesliyse membran şu 3 klavyeden birini alacağım.
Peki Siz bu 3 klavyeden hangisini önerirsiniz?

Bu arada yardımlarınız için teşekkür ederim.
İkinci el klavye almak bana pek mantıklı gelmiyor, heleki bu fiyatlara.

Haklısınız ama piyasa ortada olduğu için kaliteli güzel bir ürün alabilmek için artık 600-700 TL gözden çıkarmak zorunda kalıyoruz. Bu yüzden de 2.el ürünlere yönelmek beni çok cezbediyor diyebilirim.

Ama yine de söylediklerinizi dikkate alacağım.
Tekrardan Teşekkür ederim.

Haklısınız ama piyasa ortada olduğu için kaliteli güzel bir ürün alabilmek için artık 600-700 TL gözden çıkarmak zorunda kalıyoruz. Bu yüzden de 2.el ürünlere yönelmek beni çok cezbediyor diyebilirim.

Ama yine de söylediklerinizi dikkate alacağım.
Tekrardan Teşekkür ederim.
İstediğiniz zaman etiketleyerek sorabilirsiniz, ayrıca ben teşekkür ederim.

Geri
Yukarı