400 TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
400

Ati Büyük

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Siber Güvenlik
Merhaba arkadaşlar. Mekanik klavye konusunda büyük bir bilgim yok. Bu sebepten sizden yardım istiyorum. En fazla 400 TL olmak üzere mekanik klavyeye ihtiyacım var. RGB olmasını istiyorum ve mekaniğin hissiyatını yaşamak istiyorum. Az da olsa o mekanik klavye sesinin de gelmesini istiyorum. Önerileriniz benim için çok önemli, şimdiden teşekkür ederim.

Bütçenizi biraz arttırabilirseniz Gamepower Calypso tavsiye ederim. Eğer olmaz dersenizde Galax Stealth 3'e bakabilirsiniz.

Bütçenizi biraz arttırabilirseniz Gamepower Calypso tavsiye ederim. Eğer olmaz dersenizde Galax Stealth 3'e bakabilirsiniz.
Galax Stealht 03.
Attığınız ürünler güzel fakat Galax markalı üründe maalesef Türkçe harfler bulunmamakta ve bu benim için büyük eksi. Gamepower ise bütçemi fazla zorlar durumda. Cevaplarınız için teşekkürler.

Attığınız ürünler güzel fakat Galax markalı üründe maalesef Türkçe harfler bulunmamakta ve bu benim için büyük eksi. Gamepower ise bütçemi fazla zorlar durumda. Cevaplarınız için teşekkürler.

Türkçe harflerin bulunmaması neden bir eksi? Klavyenin üstünde baskılanmamış olması o harfleri kullanamayacağınız anlamına gelmiyor ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı