400 TL mekanik klavye önerisi

Rampage KB-R96 Ultimate RGB Metal Gövdeli Oyuncu Mekanik Fiyatı bu klavye iyi mi hakkında hiç kötü yorum görmedim tipi özellikleri de iyi gibi ama forumda çok laf ediyorlar rampageye
Bu ürünü bugün aldım. Black switch olmasına rağmen klik klik ses çıkartıyor. Mavi switchleri siyaha boyamışlar gibi ama bi tık sessizi olsa bile çok gürültülü benim için. Mavide bu ses Siyah switchlerde bu sesin olmaması lazım. Kırmızı switch'in biraz daha ağır bir versiyonu olmasını bekliyordum, ancak ağır bir mavi switch'le karşılaştım. Kısa zamanda iade edeceğim.

-Bilek desteği yere biraz yakın eli havada tutmuyor.
-İnceden bir yay sesi var ama çatur çutur sesinden fazla belli olmuyor.
+Onun dışında güzel klavye. Ses rahatsız etmeyecekse öneririm ancak mavi switch daha fonksiyonlu klavyeler bulunabilir, su geçirmiyormuş ancak dalgıç değilsen malına değer veriyorsan suyu elektronik hiç bir şeye yaklaştırmazsın zaten.

etrafında ışık olan başka bir klavye var gamepower saber diye yakın fiyatta ona bakabilirsin ama bilek desteği yok ancak iyi yanı red switch olması, biraz daha sessiz ama yazı yazması daha zor alışılabilen. Çok sağlam olmuyor diyenler var ancak tecrübeler kişiden kişiye değişir. en azından bu yazıyı bu klavye siyah switch ve kırmızı gibi sessiz ve düz hissiyatlı zannedenler görüp de aldanmasın diye yazıyorum.

Son düzenleme:
Hydra R6 bak. Eski klavye ama dolu dolu. Klavye ses tekerliği, yazılımı veya macro gibi şeyler de var.

Bizim internet Cafe'de var. 3 yılı geçti ama çoğu çalışıyor. İnternet Cafe dolu oluyor hep bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ürünü bugün aldım. Black switch olmasına rağmen klik klik ses çıkartıyor. Mavi switchleri siyaha boyamışlar gibi ama bi tık sessizi olsa bile çok gürültülü benim için. Mavide bu ses Siyah switchlerde bu sesin olmaması lazım. Kırmızı switch'in biraz daha ağır bir versiyonu olmasını bekliyordum, ancak ağır bir mavi switch'le karşılaştım. Kısa zamanda iade edeceğim.
Keşke araştırıp alsaydınız. Siyah switch değil ki o klavyenin switchleri. Optik switch kullanıyor kendisi ve sesli bir switch.

Geri
Yukarı