400 TL mekanik RGB klavye önerisi

Red Switch değil mi?
Yine baktım kullananlar tuşların sertleştiğini söylüyorlar YouTube'da de söyleyen olmuştu riske atmak istemiyorum Rampage Ultimate alacağım sanırım.
Rampage,Everest,Gamepower,James Donkey,HI-Level aynı kalitede yani 1 hafta içinde bozulabilir.
Hiç birini beğenmedi iseniz HP veya Logitech alabilirsiniz ıŞıQlı MıŞıKlı değiller fakat iş görüyorlar ve kaliteliler.
Ben buradan aldım:

Rampage, Everest, Gamepower, James Donkey, Hi-Level aynı kalitede yani 1 hafta içinde bozulabilir.
Hiç birini beğenmedi iseniz HP veya Logitech alabilirsiniz ışıqlı mışıklı değiller fakat iş görüyorlar ve kaliteliler.

Dediğiniz doğru olabilir zaten bu forumda söylediğiniz markaları öneren kimse yok.
Ancak şöyle bir durum var
Benim kulaklığım klavyem mousem Rampage.
Hepsini de 2 yıldır kullanıyorum bir tek sorun çıkmadı herkes kalitesiz diyor nedense.

Dediğiniz doğru olabilir zaten bu forumda söylediğiniz markaları öneren kimse yok.
Ancak şöyle bir durum var
Benim kulaklığım klavyem mousem Rampage.
Hepsini de 2 yıldır kullanıyorum bir tek sorun çıkmadı herkes kalitesiz diyor nedense.
Bu şans işi kulaklığım 1 hafta içinde Rampage kulaklığım sağ veya sol kulaktan az ses gelme sorunu başladı bir de 300 TL...

Geri
Yukarı