400 TL RGB mekanik klavye önerisi

Tamam, güvenilmeyen markalara tam güven 👍.
Nedir o güvenilmeyen marka? Corsair'den, Logitech'den başka "marka"lar da var piyasada farkında mısın? Tam anlamıyla bir fanboy ile karşılaştım, son zamanlarda fazla denk gelmemiştim.

Size iyi çıktı diye herkese iyi çıkacak diye bir şey yok, ayrıca bu bütçeye fason üretim ürün almak istiyorsa kendi bilir.
Bilemiyorum artık orasını sadece forumda "bir kere bile kullanmamış" olan insanların çok fazla yorumu ve önyargısı bulunuyor sadece Rampage için değil çoğu marka için böyle yanlış anlamayın bunu size yazdım ama genel bir isyan ayrıca önerdiğiniz klavye gayet güzel.

Tuşlar basım değil kazıma, yani silinme yapmıyor.
Emin misin? Çoğu kişi silindiğini söyledi. Kaç aydır kullanıyorsun?

Benim ezberimde değil tuşlar.

Benim şuan kullandığım da mekanik hisli.

Bilemiyorum artık orasını sadece forumda "bir kere bile kullanmamış" olan insanların çok fazla yorumu ve önyargısı bulunuyor sadece Rampage için değil çoğu marka için böyle yanlış anlamayın bunu size yazdım ama genel bir isyan ayrıca önerdiğiniz klavye gayet güzel.
Hocam ben önyargılı değilim, ben çok Rampage kullandım öncesinde. Ürettikleri ürünleri ben biliyorum. Bozulur bozulur yenisini alırdım, bu markaları en iyi ben bilirim.

Silinmesi sorun değil de çoğunlukla 6-5 aya veya 1 yıla yakın tuşlar silinmiş olur. Yine de iyi bir klavye fiyatını düşününce.
5-6 ay oldu hocam bende sorun yok. 1 yıl olduğunda forumda uzun kullanım testi adlı rehberimi yayınlayacağım zaten, sorun olursa orada yazarım.

Geri
Yukarı