400 TL mouse önerisi

asetilkoa

Kilopat
Daha fazla  
Kablosuz bir mouse arıyorum. Valorant oynuyorum. Ellerim biraz büyük. Hangi mouse benim için uygundur veya başka bir öneriniz var mı?

4 Tane Razer Mouse 2 Tane Razer Mikrofon bozdum.Razer markasına güvenim kalmadı hemen bozuluyorlar veya çok sorun çıkartıyorlar.Fiyat Performans olarak da iyi bulmuyorum Razer'ı.Fakat SteelSeries'in tüm ürünleri çok iyidir çoğunu deneme fırsatım oldu.Eğer Razer alırsan SteelSeries kadar memnun kalacağını düşünmüyorum.

SteelSeries Rival 310 ilk çıktığında almıştım. Yaklaşık 1.5 sene anca idare etti ki çok temiz kullanan birisiyim. Daha da SteelSeries almama kararı aldım. Daha sonrasında HyperX PulseFire FPS model mouse aldım. 1 sene kullandım ki çok hoşuma gitti onu alıp ikinci bilgisayarımda kullanmaya başladım ve yaklaşık 10 ay önce HyperX PulseFire FPS Pro modelini alıp kullanıyorum. Gayet sağlam ve palm grip olduğu için büyük ellere uygun. Tavsiyem HyperX PulseFire FPS Pro modelini almalısın.

4 Tane Razer Mouse 2 Tane Razer Mikrofon bozdum.Razer markasına güvenim kalmadı hemen bozuluyorlar veya çok sorun çıkartıyorlar.Fiyat Performans olarak da iyi bulmuyorum Razer'ı.Fakat SteelSeries'in tüm ürünleri çok iyidir çoğunu deneme fırsatım oldu.Eğer Razer alırsan SteelSeries kadar memnun kalacağını düşünmüyorum.
hocam ne yaptınız ben 3 senedir aynı mouse kullanıyom bi sıkıntısı yok

Yeni konular

Geri
Yukarı