400 TL mouse önerisi

Bütçe
400

Ömer Farukes

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, 400 TL bütçem var. El boyutum normal, kürek değil. Oynadığım oyunlar; PUBG Mobile, CS:GO, Valorant vb.

Önerileriniz bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 400 TL bütçem var. El boyutum normal, kürek değil. Oynadığım oyunlar; PUBG Mobile, CS:GO, Valorant vb.

Önerileriniz bekliyorum.

Ben sade bir mouse kullanıyorum sadece logosunda ve çizgisinde RGB aydınlatma var. Logitech G102. bu fareyi tavsiye ederim şu ana kadar hayvan gibi kullanmama rağmen hiçbir sorun çıkarmadı hem de Türkiye'de ki en iyi teknik destek hizmeti veren firma diyebilirim. Bütçenizin 2 kat altında ama listenizin bir köşesinde olsun derim.

Model kötü değil, sağlam ve kaliteli bir model ancak fiyatını hak ettiğini söyleyemem. İade etmenize gerek yok.

Ben 318'e almıştım sizce değer mi? Yani uzun ömürlü olsun diye aldım zaten FPS oyunlarını bıraktığım için. Bir arkadaşım da Rival 110 veya Rival 100 vardı 3-4 yıldır kullanıyormuş ve hâlâ.
Sağlammış.

Ben 318'e almıştım sizce değer mi? Yani uzun ömürlü olsun diye aldım zaten FPS oyunlarını bıraktığım için.
318'e değebilir ancak 400 TL bütçede değmez. Sensörü kötü sayılmaz, 3359 ile aynı özellikleri taşıyan bir sensör fakat kablosu ve skatezleri fiyatını hak etmiyor. Claw tutuş şekline sahip olunursa Razer Viper Mini daha iyi bir seçenek olur. Hem daha ucuz hem de kablosu ve skatezleri daha iyi.

318'e değebilir ancak 400 TL bütçede değmez. Sensörü kötü sayılmaz, 3359 ile aynı özellikleri taşıyan bir sensör fakat kablosu ve skatezleri fiyatını hak etmiyor. Claw tutuş şekline sahip olunursa Razer Viper Mini daha iyi bir seçenek olur.

Benim elim orta palm tutuyorum tam oluyor Rival 3, Viper Mini çok küçük geldi gözüme uzun ömürlü olsun yeter sıra klavyede klavye için konu açtım zaten. (hâlâ onaylanmadı)

Geri
Yukarı