400 TL Mouse önerisi

Bütçe
400-500
https://www.hepsiburada.com/corsair...VYwmao7OAUfa8MJjlycSqyPZXGCxtOYRoCIqMQAvD_BwE. Logitech G502 Hero ve diğer modelleri,

V2'ye lafım yok. M42 yerine V2 alabilir bütçeyi aşamıyorsa.
Sensörler arasındaki fark hissedilemez zaten. Alacak olan arkadaşın tutuş şekline bağlı. Ben olsam V2 yerine M42 alırdım. Hem skatezleri iyi, switchleri iyi, sensörde yeterli. G502 mi alalım? Hahahahaha namı değer tuğla. Sırf sensör iyi diye mouse alınmaz.

Son düzenleme:
Pmw 3391 sanırım 3327'den pek bir farkı yok sayısına bakmayın.
PW 3389'dan iyi.
Sensörler arasındaki fark hissedilemez zaten. Alacak olan arkadaşın tutuş şekline bağlı. Ben olsam V2 yerine M42 alırdım. Hem skatezleri iyi, switchleri iyi, sensörde yeterli. G502 mi alalım? Hahahahaha namı değer tuğla. Sırf sensör iyi diye mouse alınmaz.
Fark hissedilmez demek. İyi Rampage'nin 90 TL'lik faresi ile V2'de de var yok o zaman. Logitech kötü marka mı? Sadece ağır o önerdiğim fare onun dışında ne sorunu var acaba?

PW 3389'dan iyi.

Fark hissedilmez demek. İyi Rampage'nin 90 TL'lik faresi ile V2'de de var yok o zaman. Logitech kötü marka mı? Sadece ağır o önerdiğim fare onun dışında ne sorunu var acaba?
3360 sensör üstü hissedilmez, saçmalamayın. 3389 ile Focus+ arasındaki farkı hissedemeyiz. Önerdiğiniz mouse tuğla gibi günümüzde bile 40 gramlık mouselar çıkmışken ve o bütçede daha iyileri varken siz saçma sapan bir mouse öneriyorsunuz. Markaya lafım yok ama ürün kötü.

Geri
Yukarı