400 TL Mouse Önerisi

Bütçe
400

MeliLL

Centipat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Logitech M330 fareyi kullanıyorum lakin sol Click'te sorun mevcut. Onun dışında Mouse'dan memnundum. Şu anda yeni bir mouse bakıyorum yine sessiz çalışan buna benzer.
İnternetten araştırdığımda ASUS MW202 modelinin çok kullanıldığını ve önerildiğini gördüm. Siz hangi fareyi önerirsiniz?

Logitech M330 fareyi kullanıyorum lakin sol Click'te sorun mevcut. Onun dışında Mouse'dan memnundum. Şu anda yeni bir mouse bakıyorum yine sessiz çalışan buna benzer.
İnternetten araştırdığımda ASUS MW202 modelinin çok kullanıldığını ve önerildiğini gördüm. Siz hangi fareyi önerirsiniz?

G102.

Delux M625 bakabilirsiniz hocam, öneririm. Oyun için alacaksanız ASUS MW202 almayın değerleri çok düşük ama ofis ve günlük kullanım için alacaksanız alabilirsiniz.

G102 Prodigy modelinde Omron 20M denen berbat bir switchten ötürü double-click sorunu var ve ben bile yaşadım.

G102 Lightsync modeli ise AM010 dengi eski ve berbat bir sensör kullanmış.

Sonuç olarak önermem.

Delux M625 bakabilirsiniz hocam, öneririm. Oyun için alacaksanız ASUS MW202 almayın değerleri çok düşük ama ofis ve günlük kullanım için alacaksanız alabilirsiniz.

G102 Prodigy modelinde Omron 20M denen berbat bir Switch'ten ötürü double-Click sorunu var ve ben bile yaşadım.

G102 Lightsync modeli ise AM010 dengi eski ve berbat bir sensör kullanmış.

Sonuç olarak önermem.

G103 o zaman 🤤

Hocam Logitech fareler pek iyi sayılmaz bir iki model haricinde, G103 de kötü.

Dostum uzun zamandır kullananlar var bakın Logitech firmasına bu forumda değişik bir ön yargı var hadi Gamepower Rampage neyse ne olduğu belli 5 kuruş etmezler zaten de Logitech gibi müşterisine değer veren ve ilgilenen firma için haksızlık yapıyorsunuz 6 ay kadar G300s kullandım LoL de tilt olduğum için fareyi duvara fırlattım duvar söküldü mouse sağlam kaldı. G300s i bırakma sebebim kablosunda temassızlık oldu oda kendi dikkatsiz kullanışım falandır diye düşünüyorum 2. mouse olarak Rampage aldım ve elimi ağrıtıyor😂

Önerileriniz için teşekkür ederim. Genel olarak ofis kullanımı olarak düşünebiliriz. Kablosuz slient mouse olarak arıyorum.Kablolu düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı