400 TL mouse tavsiyesi

Bloody Hell

Hectopat
Yer
Olimpos
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Zotac RTX 2060 OC Gaming OC Edition- Ryzen 5 2600 4.1 GHz- Gigabyte B450M S2H-Crucial Ballistix 16 GB (8x2) 3000 mhz cl 15- Kingston HyperX Fury 3D 480 GB-Samsung HD252HJ- Xigmatek Beast- X-Power 650W 80+ Gold
My Equipments
LG 24MK400H-B- SteelSeries Rival 3- Razer BlackWidow Elite- Cooler Master CH321- SteelSeries Qck Edge Medium- Dualshock 3- Hadron HD552
Herkese selam. Bahsettiğim gibi en fazla 400 TL'lik mouse arıyorum. 1 lira fazlası olmaz diyebilirim :D. Biraz büyük olursa sevinirim elim fırıncı küreği gibi. Işıklandırması az da olsa olur. DPI değerinin çok olması önemli. Şimdilik kriterlerim bunlar. Üzerinde 2 adet multimedya tuşu olması yeterli. Şimdiden teşekkürler.

16.500DPI ve klasik Razer mouse kalitesi.
Düzeltme: 8500DPI varmış. Sizin için yeterlidir diye düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herkese selam. Bahsettiğim gibi en fazla 400 TL'lik mouse arıyorum. 1 lira fazlası olmaz diyebilirim :D. Biraz büyük olursa sevinirim elim fırıncı küreği gibi. Işıklandırması az da olsa olur. DPI değerinin çok olması önemli. Şimdilik kriterlerim bunlar. Üzerinde 2 adet multimedya tuşu olması yeterli. Şimdiden teşekkürler.
Bakabilirsiniz.

Tutuş şeklinizi ve el boyutlarınızı söyler misiniz? Üşenmeyin söyleyin. Yanlış bir fare aldırtmayalım :).

Tutuş şeklinizi ve el boyutlarınızı söyler misiniz? Üşenmeyin söyleyin. Yanlış bir fare aldırtmayalım :).
Yok üşenmem :). Şöyle söyleyeyim eğer elimdeki mouse küçük ise claw (pençe) şeklinde tutuyorum.
Eğer mouse istediğim yani büyük boyutlarda ise Palm şeklinde tutuyorum. Elim bileğimden orta parmağımın ucuna kadar 18 cm.

Yok üşenmem :). Şöyle söyleyeyim eğer elimdeki mouse küçük ise claw (pençe) şeklinde tutuyorum.
Eğer mouse istediğim yani büyük boyutlarda ise Palm şeklinde tutuyorum. Elim bileğimden orta parmağımın ucuna kadar 18 cm.
Fırıncı küreği değilmiş o zaman, çoğu fare elinize olur.
G402'ye bakabilirsiniz, gayet iyi bir fare bu fiyata.
22 cm fırıncı küreğine kadar sıkıntı yaratmıyor, büyük. 🤣

Hocam Razer Viper Mini'nin boyutları bu şekilde, mouse ile elinizin boyu aynı, uyumlu olur muhtemelen.
Opera Anlık Görüntü_2020-11-13_222315_www.razer.com.png

Geri
Yukarı