400 TL mouse ve mouse pad önerisi

Arkadaşlar en kısa sürede yeni mouse alacağım. Bu yüzden aklımda binlerce soru var. FPS oyunlar için özellikle. CS:GO gibi oyunlar için.
Almayı düşündüğüm mouselar.

• * Razer Deathadder Chroma
  • * SteelSeries Rival 300
  • * A4 Tech bloody V7

Mouse pad olarak da Qck+ alacağım.
Hangi mouse daha kaliteli, makrosu falan daha güzel?

Güncel

Güncel
Razer Deathadder ya da Logitech G502 Spectrum RGB al. İkisi de çok iyidir. Deathadder daha çok FPS türü oyunları içindir. Logitech ise FPS olsun, MOBA olsun, her oyunda eşit ağırlıkta yardım sağlar.

FPS türü oyunlara önem veriyorum dersen Steelseries Rival 300 öneririm. Onun dışında arkadaşın
önerdikleri de iyidir.

Razer Deathadder ya da Logitech G502 Spectrum RGB al. İkisi de çok iyidir. Deathadder daha çok FPS türü oyunları içindir. Logitech ise FPS olsun, MOBA olsun, her oyunda eşit ağırlıkta yardım sağlar.
Hocam sadece fps oynuyacam

Hocam rival 700 bütçemi çok aşıyor razer deathadder chroma Fps oyuna olursa alacam

Mousepad hakkında kuşkunuz olmasın fakat mouseu biraz inceleyin deneme şansınız varsa deneyin öyle karar verin Deathadder dikkatli kullanabilecekseniz tavsiye ederim Rival 700'ün Technopat incelemesi vardı izlemeni öneririm.
Yok hocam bütçemi aşıyor rival 700 fps oyuna deathadder chroma olurmı

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı