400 TL Okul ve Günlük Hayat İçin Sırt Çantası Önerisi

mbq2

Hectopat
Selam arkadaşlar. Sırt Çantam eskidiğinden dolayı yeni bir çanta alacağım, önerilerinizi bekliyorum. Aradığım özellikler ise

Dizüstü bilgisayar koymak için bölüm
Ivır zıvırları atabilecek bir bölüm
Omuzumu acıtmayan bir çanta
Çok geniş baya kapsamlı alanı fazla olması

Görünüşü çok önemli değil ama fena bir şey olmazsa iyi olur. Bu özelliklere benzeyen bildiğiniz veya kullandığınız çantaları önerir misiniz?

Bu arada bütçemi 400 TL'ye kadar zorlayabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tarifte bir çanta bulmak zor. Çünkü dağcı çantası ile dizüstü çantasının karışımı bir şey istiyorsun. Ama senin tarifine en çok uyum sağlayan dağcı çantaları.
-Dağcı çantalarında 2 ya da 3 tane ana bölme bulunur. Bunlara rahatlıkla dizüstü bilgisayar sığar.
-Dağcı çantalarında ıvır zıvır şeyler koymak için pek çok cep bulunur.
-Dağcı çantalarında sırtında taşırken zorlanma diye taktığın kollar yumuşaktır ve insanın omuzlarında iz bırakmayacak yapıdadırlar.
-Bütçen bu tip bir çanta için yeter de artar bile.
Kolay gelsin!

Hocam bilmediğimiz şeyi önerirsek ve kötü çıkarsa diye bizi suçlayabileceğiniz için kimse yazmıyor.
Ben kendim alsam da aynısı olacak :) Hatta aldığımda çanta sizin önerdiklerinizden daha da kötü çıkabilir. Çünkü siz önerdiğinizde "kullandığınız, memnun kaldığınız" bir ürünü öneriyorsunuz.

Ben kendim alsam da aynısı olacak :) Hatta aldığımda çanta sizin önerdiklerinizden daha da kötü çıkabilir. Çünkü siz önerdiğinizde "kullandığınız, memnun kaldığınız" bir ürünü öneriyorsunuz.
Pardon bayağıdır aktif değildim ben bu ihtiyaçlarıma göre çanta bulamayınca farklı bir çanta aldım ama size Herschell markasının "Little America" modelini önerebilirim biraz bütçeyi aşıyor ama.

Pardon bayağıdır aktif değildim
Yok sorun değil :)
Pardon bayağıdır aktif değildim ben bu ihtiyaçlarıma göre çanta bulamayınca farklı bir çanta aldım ama size Herschell markasının "Little America" modelini önerebilirim biraz bütçeyi aşıyor ama.
Bu arada teşekkürler çanta güzelmiş. Evet bütçeyi biraz açıyor alabilirsem alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı