400 TL oyun kulaklığı önerisi

SplinterSen

Hectopat
Günlerdir kulaklık arıyorum. Adamakıllı bir tane ürün bulamadım. Baktığım tüm ürünleri kötülemişler. Ne yapacağımı şaşırdım. Mikrofonu güzel, sanal 7.1 olan, herhangi bir sıkıntısı, kronik sorunu olmayan, bu fiyatlar arasında alınabilecek en iyi ürünü arıyorum fakat hiçbir şekilde bulamadım. 300-400 TL civarında bir şey arıyorum. Müzik ve oyun için alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech G332 kulaklığı önerebilirim. İndirim gününde 380 TL’ye almıştım. Kendim kullanıyorum, az da olsa 2 saatten sonra olsa terleme yapıyor. Eğer biraz takip edersen indirim oluyor.

Hocam şunu da söyleyeyim kimin ne kadar kötülediğine bakma benim kullandığım kulaklık Rampage xjammer şoka gelmişti insanlar kötü dedi ama gayet güzel seside yüksek ve kaliteli sen ne istiyorsan onu al.

Aynı bende öyle düşünüyorum hocam ama baktığım ürünler hep kronik sorunlu olarak nitelendirilen ürünler çıktı karşıma ondan bir öryargıya düştüm bundan önce bozulan kulaklığım Gamepower medusaydı 3 sene boyunca 0 hatasız cızırtısız sorunsuz kullandım da Rampage ve Gamepower gibi ürünler piyango gibi bir şey olduğu için sorun yaşayan haliyle kötülüyor.

Geri
Yukarı