400 TL oyun kulaklığı önerisi

kaancugu

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Kulaklığı CS:GO, Valorant gibi FPS oyunları oynarken kullanacağım. Bütçem maksimum 400 TL. Bluetooth kulaklık olmayacak. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Hocam sanki Gamepower Mihawk bir tık daha az güvenli siteden. O yüzden içim ona pek ısınmadi. Fakat Medusa ve X-Ranger arasında kaldım. Ve tabii diğer arkadaşın attığı Gigabyte Aorus H5 de var. Sizce hangisi daha iyi? Ve ya hangisi daha fiyat performans?

Hocam sanki Gamepower Mihawk bir tık daha az güvenli siteden. O yüzden içim ona pek ısınmadi. Fakat Medusa ve X-Ranger arasında kaldım. Ve tabii diğer arkadaşın attığı Gigabyte Aorus H5 de var. Sizce hangisi daha iyi? Ve ya hangisi daha fiyat performans?
Sana medusa yı öneririm sürürcüsü var kullanışlı ve havalı 😎

Gamepower'a güven olmaz bir kere kendileri üretmiyorlar. Çin'den getirip marka basıyorlar. H5'in tek eksisi kulağınız büyükse kulak pedleri kısmına kulağınız tam sığamayabilir onun dışında kullanan herkes memnun.

Evet Mihawk gerçekten iyi ama fiyatı benim için çok. Benim monitörüm de Gamepower şimdilik bi sıkıntısı yok. O yüzden pek sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum. Ama hala bu üçü arasındayım ve yarın alacağım. Gerçekten kararsız kaldım. Siz olsanız hangisini alırdınız?

Burada 400 ₺ :D
Evet Mihawk gerçekten iyi ama fiyatı benim için çok. Benim monitörüm de Gamepower şimdilik bi sıkıntısı yok. O yüzden pek sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum. Ama hala bu üçü arasındayım ve yarın alacağım. Gerçekten kararsız kaldım. Siz olsanız hangisini alırdınız?
Ne için istiyorsun bu kulaklığı kastettiğim oyun için müzik için vb. eğer oyun için ise nasıl oyunlarda belirtir iseniz rahatça yardımcı olurum efendim

Burada 400 ₺ :D

Ne için istiyorsun bu kulaklığı kastettiğim oyun için müzik için vb. eğer oyun için ise nasıl oyunlarda belirtir iseniz rahatça yardımcı olurum efendim
Hocam daha çok FPS oyunlarında. CS go valorant Apex Legends Rainbow Six Siege gibi oyunlarda kullanacağım. Oyuncuburada sitesini ilk kez sizden duydum o yüzden Mihawk'ı alamayacağım:)

Geri
Yukarı