400 TL Oyuncu Kulaklığı Önerisi

ahmetongl

Decapat
Snopy SN-RW6 kullanıyordum ancak dün mikrofonu bozuldu harici bir mikrofonum yok o yüzden fazla ses veren kaliteli mikrofonu olan bir kulaklık arıyorum. CS:GO, PUBG gibi oyunlarda ses kasacağım 7.1 bir kulaklık olursa sevinirim. Ayrıca ergonomi ve malzeme kalitesi iyi olsun. Önerileriniz için sağ olun.

Snopy SN-RW6 kullanıyordum ancak dün mikrofonu bozuldu harici bir mikrofonum yok o yüzden fazla ses veren kaliteli mikrofonu olan bir kulaklık arıyorum. CS:GO, PUBG gibi oyunlarda ses kasacağım 7.1 bir kulaklık olursa sevinirim. Ayrıca ergonomi ve malzeme kalitesi iyi olsun. Önerileriniz için sağ olun.

7.1 400 TL ye sanal surround olacağından pek verim alacağını düşünmüyorum o yüzden kasma fazla zaten gerçek 7.1 olan olan kulaklıklar ses kartı vs modeller 1000 TL+ oluyor.

Bende her insan gibi pazarlama tuzağına düşerek 7.1 olsun vs diyerek bu işe girişip artics 3 aldım kaç kere kullandın 7.1 dersen sanırım 1 2 kere onda da verim alamadım diye stereo kullanmaya devam ettim ve artics 3 ten memnunmusun sorusunu sorarsan kulaklığımdan memnunum. Aldığımda 275 TL idi. :)
1 senedir kullanıyorum CS:GO Rank LE 1050 saatim var. PUBG de k/d 2.5 2000 saatim var. Müzik film vs çok kaliteli birşey kullanmadıysan ki yazdığına göre kullanmamışsın bence işini görecektir.

İmkanın varsa deneyip alternatif modelleride değerlendirmeni tavsiye ederim. Artics 3 350 TL ye kadar bulunuyor biraz araştırmalısın.

7.1 400 TL ye sanal surround olacağından pek verim alacağını düşünmüyorum o yüzden kasma fazla zaten gerçek 7.1 olan olan kulaklıklar ses kartı vs modeller 1000 TL+ oluyor.

Bende her insan gibi pazarlama tuzağına düşerek 7.1 olsun vs diyerek bu işe girişip artics 3 aldım kaç kere kullandın 7.1 dersen sanırım 1 2 kere onda da verim alamadım diye stereo kullanmaya devam ettim ve artics 3 ten memnunmusun sorusunu sorarsan kulaklığımdan memnunum. Aldığımda 275 TL idi. :)
1 senedir kullanıyorum CS:GO Rank LE 1050 saatim var. PUBG de k/d 2.5 2000 saatim var. Müzik film vs çok kaliteli birşey kullanmadıysan ki yazdığına göre kullanmamışsın bence işini görecektir.

İmkanın varsa deneyip alternatif modelleride değerlendirmeni tavsiye ederim. Artics 3 350 TL ye kadar bulunuyor biraz araştırmalısın.
Güzel açıklama yapmışsınız teşekkürler. Arctis Raw yada Arctis 3 düşünüyorum. Bu ikisi arasındaki fark nedir?

3 kulaklığın arasında kalmış durumdayım. Steelseries Arctis Raw, Steelseries Arctis 3, HyperX Cloud Stinger. Hangisini önerirsiniz?

Son düzenleme:
Diğerleri hakkında çok bilgim yok ama artics 3 konforlu güzel bir kulaklık diyebilirim. Diğerleri için özellikle kullanıcı yorumlarını beklemekte fayda var.

Corsair Gaming HS60 7.1 Surround Siyah Kulaklık | ITOPYA kendim kullanıyorum ve çok memnunum. Youtube'dan mikrofon testlerine bakabilirsin.

HS50 aldım bugün, gerçekten tavsiye ederim, rahatlığı olsun ses kalitesi olsun mükemmel bir kulaklık. 280 TL’ye düştü trendyolda, 7.1 takıntın yoksa kesinlikle bu fiyata kaçırma derim.

Günceldir. 2.el bakmıyorum.
Geçtiğimiz hafta aldım, memnunum. Tavsiye ederim.
Uzun süre geçti ancak bir şey söyleyeceğim. Arctis 3 aldım ve Snopy SN RW6 dan daha az ses veriyordu. Snopy 95 dB Arctis 3 98dB bi kulaklık.İade ettim ancak Steelseries iade konusunda çok dikkat gösteriyor. Kutu açıldığı anda yetkili servisin bakması gerekiyor. Değiştirdiler geldi ancak Trabzondayım kulaklık İstanbulda gidince deneyeceğim. Galiba sorunlu geldi.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı